Tefal Orbita QB110838 4 L 300W Standlı Hamur Yoğurma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tefal Orbita QB110838 4 L 300W Standlı Hamur Yoğurma Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Pratik Hamur Yoğurma

Hamur işi tariflerini hızlı ve pratik şekilde tamamlamanıza olanak tanıyan Tefal Orbita, çok fonksiyonlu özellikleri ile ön plana çıkar. Güç kontrolü ile hamur kıvamını tutturmanıza yardımcı olan ürün, tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılar.

Tam Kıvamında Hamur Karışımları Hazırlayın

Hamur karışımlarında homojen sonuçlar elde etmenize olanak tanıyan Tefal standlı mikser, orbital karıştırma hareketi kullanır. Hazne ve çırpma teli aynı anda dönerek karışımın her yöne eşit şekilde dağılmasını sağlar.

Yüksek Kapasiteli Kase

Geniş hacme sahip çelik kase, 4 lt kapasitesi ile fazla miktarda hazırladığınız tariflerde kolaylık sağlar. Otomatik döndürme özelliği sayesinde karıştırma ve yoğurma işlemlerini zahmetsizce yapabilirsiniz.

Kompakt ve Estetik Tasarım Detayları

Kompakt tasarımı ile beğeni toplayan Tefal Orbita hamur yoğurma makinesi, A4 kâğıdı ile eşit ölçüde ayak izine sahiptir. Tezgâhta fazla yer kaplamayan şık tasarım, muhafaza kolaylığıyla da başarı yakalar.

Hız Ayarı ile Tam Kıvamında Karıştırma

5 farklı hız ayarına sahip hamur yoğurma makinesi, ihtiyaçlarınıza uygun karıştırma seçenekleri sunar. Hamur veya karışımın miktarına göre hız ayarını kolaylıkla yapabilir, pratik kullanım tarzının tadını çıkarabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Aparatlar

Paslanmaz çelik malzeme yapısı ile ön plana çıkan çırpıcı ve hamur kancası ikili set halinde ürün ile birlikte size sunulur. Yüksek kaliteli parçalar, yumurta çırpmadan ekmek hamuru hazırlamaya kadar tüm işlemleri tamamlar.

Güçlü Motor ile Hızlı Yoğurma

300 Watt güç ile işlevsel hale gelen Tefal hamur yoğurma makinesi, yüksek performansı ile tüm zorlukların üstesinden gelir. Güçlü motor, yoğun kıvamlı yiyecekleri bile kısa sürede homojen hale getirir.

Dayanıklı ve Kullanışlı Yapı

Orbita standlı mikser, yüksek kaliteli malzeme yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Kullanışlı parçalar, bulaşık makinesinde yıkanma özellikleri sayesinde temizlik konusunda kolaylık sağlar.

Özellikler

  • Güç: 300 W
  • Hız Ayarı: 5
  • Çırpma Teli: 2 adet
  • Hamur Kancası: 2 adet
  • Paslanmaz Çelik Kase: 4 lt
  • Renk: Siyah
  • Materyal: Paslanmaz Çelik

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Marka
TEFAL
Güç (w)
300 W
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
QB110838 STANDLI HAMUR YOĞURMA MAKİNESİ
Hazne Malzemesi
ÇELİK
Ana Renk
SİYAH
Blender Tipi
STANDLI MIKSER
Hazne Kapasitesi
4 L
Marka
TEFAL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok