Dualit 27520 Classic 2 Hazneli Çelik Ekmek Kızartma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yenilikçi ve Fonksiyonel

%100 enerji tasarrufu sağlayarak maliyeti azaltır. Mekanik zamanlayıcı ile kızartma seçenekleri mevcuttur. Elle ayarlanan kızartma kolu ile ekmek kontrolü sağlanır. Ayarlanabilir arka ayakları ile düz olmayan zeminlerde denge sağlar.

Patentli ProHeat®

Dualit’in patentli ProHeat® plakaları, Classic Ekmek kızartma makinasının, temel özelliğidir. Koruyucu kaplama zırh sayesinde ısıtıcı tellerin zarar görmesi engellenir. Aynı zamanda ısıyı yüzeye yayarak ekmeğin her noktada eşit olarak kızarmasını sağlar. Dualit patentli ürünleri, İngiltere’de deneyimli zanaatkarlar tarafından üretilmektedir. İlk olarak 1946 yılında tasarlanan classic modeli, döneminin ve günümüzün tasarım ikonu olarak dikkat çekmektedir.

Geniş Hazneler

Ekstra geniş hazneler ile ekmekleriniz çok daha lezzetli bir halde kızarır. Genellikle ticari mutfaklarda kullanılmasından dolayı sağlamlığı ve kalitesi test edilmiş ve onaylanmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DUALİT 27520 CLASSİC 2 HAZNELİ ÇELİK EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ
Üretim Yeri
İNGİLTERE
Güç (w)
1200 W
Kırıntı Tepsisi
VAR
Ekmek Dilim Kapasitesi
2
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok