Kitchenaid 4 Dilim Uzun Yuvalı Ekmek Kızartma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kızartma Ayarları İle İlgi Odağı

Yedi dereceli kızartma ayarı her zevke uygun olacaktır. Elle kaldırma kolunun iyi düşünülmüş tasarımı sayesinde, parmak sıkışması korkusu yoktur. Fırçalanmış Çelikli tasarım ve minimalist krom düğmeler zamansız zarafet katar. Kullanışlı fonksiyonlara sahip kontrol paneli Dilimlerin otomatik ortalanması, kalın ekmek dilimleri veya ekmek ruloları için çok bölmesi Krom düğmeli komple metal yapı Paslanmaz çelikten kırıntı tepsisi Güç kablosu için pano.

Lezzetli Kızarmış Ekmekler

Ekmek kızartma makinesi, kahvaltı veya atıştırmalıklar için büyük dostunuzdur. Kompakt ve verimli, mükemmel ekmek kızartması için dört fonksiyonu vardır. Bunları lezzetli, kızarmış ekmek yapmak için kullanın. Bir an için uzaklaşmanız gerektiğinde bile çöreği/ simitleri pişirmeyi, buzunu çözmeyi, ısınmayı, sıcaklığı 3 dakika tutmayı seçebilirsiniz. Onları sadece 30 saniyeliğine ısıtmanız bile mümkün. Dondurulmuş ekmek birkaç dakika içinde lezzetli kızarmış tost haline gelir. İki adet uzun (26 cm) ve çok geniş 38mm genişliğindeki hazneye çeşitli kalınlık ve ebatlarda ekmek sığabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KİTCHENAİD 4 DİLİM UZUN YUVALI EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ
Üretim Yeri
ABD
Güç (w)
1800 W
Kırıntı Tepsisi
VAR
Ekmek Dilim Kapasitesi
4
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KITCHENAID
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok