Nish Pratik Filtre Kahve Kolombiya - Guatemala - Kenya - Yüksek Kafein 4'lü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nish Pratik Filtre Kahve 4'lü

Pratik Filtre Kahve, hızlı bir şekilde, nitelikli kahve demle yöntemlerinden bir olan pour over demleme metodundan yola çıkarak hazırlanmış pratik bir ürün.Tadını beğenmiş olduğunuz yöresel kahveleri bu pakette ev, ofis, seyahat, kamp gibi benzeri her ortamda yanınızda taşıyarak sadece sıcak su ve bir fincan ile her zaman sevmiş olduğunuz lezzette yudumlayabilirsiniz.Pratik Filtre Kahve, pour over ve V60 demleme yöntemleri ile benzeşir. Ancak alışmış olduğunuz lezzet ve güzellikte olan kahvelerinizin size daha pratik ve hızlı bir şekilde demleme imkanı sağlar. 

Demleme Yöntemi

Pratik Filtre Kahve, demlemenizi tercihen biraz yüksek bir kupada yapmanızı tavsiye ederiz, böylece filtre bölümü kahve yükseldiğinde kahve içinde kalmaz ve aşırı demleme kaynaklı tat acıması da yaşamazsınız. Ürün paketlerinin her biri 10 gram içerdiği için tavsiye etmiş olduğumuz su miktarı 160ml'dir. Demlemiş olduğunuz kahvenin tadı size yoğun gelirse, 200ml'e kadar su ilave edebilirsiniz. Demleme işleminiz biter bitmez, pratik filtre kahve ürününüzü su içinde daha fazla bekletmeden fincandan çıkartmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde kahvenizin tadında acılığa neden olabilir. Demleme su miktarını 200ml’den daha fazla olmamasına dikkat ediniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİSH PRATİK FİLTRE KAHVE KOLOMBİYA - GUATEMALA - KENYA - YÜKSEK KAFEİN 4LÜ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orjınal Renk
KAHVERENGI
Ana Renk
KAHVERENGI
Renk
KAHVERENGI
Garanti Süresi
1 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Nish
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok