Nish Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 4Smooth 8Italy 10 Ristretto

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 03.03.2023
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nish Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 4 Smooth 8 Italy 10 Ristretto

Description: Nish Nespresso Uyumlu Kapsül Kahve 4 Smooth 8 Italy 10 Ristretto Ürün Açıklama: Nish Smooth Kapsül Kahve; - Doğu Afrika ve Latin Amerika'nın verimli topraklarından toplanan Arabica ve Robusta çekirdeklerini, ustalıkla harmanlayıp, özel yöntemi itina ile kavrulup sizlere sunulmaktadır. - Muhteşem lezzetini, yoğun kreması ile yumuşak içimli tadını ön plana çıkartılarak hafif içimli, espresso tutkunlarına için sunulmuştur. Nish Italy Kapsül Kahve; - Doğu Afrika ve Latin Amerika'nın verimli topraklarından toplanan %100 Arabica çekirdeklerini, ustalıkla harmanlayıp, klasik Italyan tarzı ile özenle kavrularak sizlere sunulmuştur.

Dengeli Bir Lezzet Sunar

Çikolata ve kakao lezzetleri ile sizlere dengeli bir lezzet sunar. Nish Italy içerdiği tam gövdeli ve ahenkli tadı ile espresso seven kişilerin vazgeçilmezi olma konusunda iddialıdır. Nish Ristretto Kapsül Kahve; - Doğu Afrika ve Latin Amerika'nın verimli topraklarından toplanan, Arabica ve Robusta çekirdeklerini, ustalıkla harmanlanıp, itina ile kavrulmuştur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİSH NESPRESSO UYUMLU KAPSÜL KAHVE 4SMOOTH 8ITALY 10RİSTRETTO
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orjınal Renk
KAHVERENGI
Ana Renk
KAHVERENGI
Renk
KAHVERENGI
Garanti Süresi
1 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Nish
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok