Delonghi ICM17210 Filtre Kahve Makinesi

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

İki Demleme Yöntemi

İki demleme yöntemi: Filtrenizin sertifikalı ECBC demleme teknolojisine göre veya sıçrama işlemine göre tadını çıkarabilirsiniz, bu De'Longhi kahve makinesi tek düğmeye basarak her iki yöntemle kontrol edilebilir.

Otomatik Kapanma Özelliği

Otomatik olarak kapanabiliyor olması, gereksiz elektrik ve enerji tüketiminin önüne geçebilir. Kahvenizi demledikten sonra belli bir süre demlediğiniz kahveyi içerisinde sıcak tutmaya devam eder. Kullanılmaması halinde de kendi kendine kapanır.

Damlamayı Önleyebilen Sistem

Ergonomik ve kolay kullanımı birçok özellikle desteklenen filtre kahve makinesi, damlamanın önüne geçebilen bir sisteme sahip. Kahvelerinizi fincana doldururken alttan kahve damlamaz ve bardaklarda leke oluşmaz. Böylece doldururken damlamasını önlemeye çalışmakla uğraşmazsınız.

10 Fincan Kahveyi Tek Seferde Çıkarabilme

Kafe gibi yerlerde de kullanıma uygun olan filtre kahve makinesi, tek seferde 10 fincan kahve çıkarabilir. Geniş kapasitesi sayesinde kalabalık mekanlar, iş yerleri ve buna benzer alanlar için en ideal seçeneklerden birisidir.

Aroma Seçebilme İmkanı

Kahvenizin kıvamını kendi damak zevkinize göre ayarlama şansına sahipsiniz. Üzerinde aroma seçme düğmesi yer alıyor ve buradan istediğiniz gibi seçiminizi yapıp hafif ya da daha yoğun bir kahve aroması elde edebilirsiniz.

Fazla Yer İşgal Etmeyen Ölçüler

Kompakt tasarımı, ideal ölçüleri sayesinde kullandığınız alanda çok büyük bir yer kaplamaz ve bu açıdan size zorluk çıkarmaz. Elinizin altına kalabalık yapmaması sayesinde, kalan alanı da değerlendirebilirsiniz.

Çok Daha Lezzetli Kahveler

Tüm bu özelliklerin birleşmesiyle birlikte yaptığınız kahvelerden çok daha lezzetli sonuçlar elde etme şansına sahipsiniz. Demleme süresini ideal oranda kendisi ayarlar ve kahveniz tam kıvamında içilmeye hazır olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ICM17210 CLESSİDRA FİLTRE KAHVE MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Renk
GRI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
DELONGHI
5,0
3 kere puanlandı