Goldmaster IN-6314 Coffee Classico Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dalından Yeni Koparılmış Kahve Çekirdekleri

Goldmaster IN-6314 Coffee Classico filtre kahve makinesi, dalından yeni koparılmış kahve çekirdeklerini mutfağınızda leziz filtre kahvelere dönüştürür. Ürün özel tasarımı ve pratik yapısı sayesinde kısa sürede mutfağınızın gözdesi hâline gelir.

Özel Demleme Sepeti

IN-6314 filtre kahve makinesi özel demleme sepetine sahiptir. Kahvenizin en iyi şekilde demlenmesine yardımcı olan filtre bölümü, işlevsel kullanıcı deneyimine katkıda bulunur.

Pratik Haznesi

Cihaz pratik su haznesini bünyesinde barındırır. Kolayca su doldurmanızı sağlayan haznenin yanı sıra filtre kahveyi demleme bölümüne yerleştirmenize imkân tanıyan kapak da son derece pratiktir.

Detaylı Paket İçeriği

Goldmaster kahve makinesinin paket içeriğinde iki adet de kahve fincanı bulunur. Filtre kahvenizi doldurmanız için pakete dahil edilen şık fincanlar, ürünün tasarımıyla da uyumludur.

Paslanmaz Çelik Ön Yüzey

Coffee Classico’nun ön yüzeyi paslanmaz çelikten üretilir. Paslanmaz çelik ön yüzey, ürünün dayanıklılığını artırarak uzun ömürlü kullanımı destekler.

Kaymaz Ayaklar ile İşlevsel Kullanım

Filtre kahve makinesini mutfak tezgahınızda istediğiniz biçimde konumlandırabilirsiniz. Kaymaz ayaklara sahip olan ürün, filtre kahveniz hazır olurken sallanmaz ve stabil pozisyonunu korur.

Çalıştırmanız için Tek Tuş Yeterli

IN-6314 Coffee Classico modelini tek tuşla kullanabilirsiniz. Cihazı açıp kapatmanız için çalıştırma butonuna basmanız yeterlidir.

Geniş Ailelerin Vazgeçilmezi

Goldmaster’ın yenilikçi ve kullanıcı gereksinimleri odaklı üretim anlayışını başarıyla temsil eden Coffee Classico filtre kahve makinesi, geniş hazne ve demlik kapasitesi ile kalabalık ailelerin ve arkadaş gruplarının vazgeçilmezidir. Model gelişmiş teknik özellikleriyle kahve içmeyi seven kullanıcılardan tam not alır.

Teknik Özellikler

  • Güç: 450 W
  • Su ısıtıcının haznesi: 300 ml
  • Damlama emniyeti: Var
  • Fincan kapasitesi: 2 adet
  • Paketteki porselen kupa sayısı: 2 adet
  • Açma/kapama tuşu: Var
  • Çıkarılabilir ve yıkanabilir filtre: Var
  • Kaydırmaz ayaklar: Var
  • Ön yüzey materyali: Paslanmaz çelik

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kahve Tipi
Filtre Kahve
Su Kapasitesi
300 ML
Fincan Kapasitesi
2 Fincan

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.