Korkmaz Mia Waffle Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Canınız Waffle İstiyorsa Mia Yardımınızda

Korkmaz Mia Waffle makinesi en büyük yardımcınız. Siz malzemeyi hazırlayın ve kalanı Mia’ya bırakın. Eşit ısı dağılımı ile kıvamı bozulmayan waffle’lar hazırlayın. Mia’nın yapışmayı önleyen ve kolay temizlenen granit iç yüzeyi sayesinde pişirmeden sonra temizlik de sizin için çok kolay olacak.


Mutfağınızın Olmazsa Olmazlarından

Korkmaz Mia Waffle makinesi ergonomik yapısı ve el yakmayan özel tasarımlı kulpları ile eşsiz bir kullanım rahatlığı sunar. Farklı renk seçenekleri ve 19 cm’lik çapı ile en ufak mutfaklarda bile kendine rahatlıkla yer bulan Mia yeni nesil waffle makineleri arasında fark yaratır.

Teknik Özellikler

  • 850 Watt
  • Çap: 19 cm
  • Ergonomik dizayn
  • Ayarlanabilir ısı kontrolü
  • Granit görünümlü PTFE kaplama
  • El yakmayan özel tasarım kulplar
  • Alüminyum döküm ızgara

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.