Tefal Actifry Original Fritöz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Geniş Yemek Kapasitesi

1 kilogram büyüklüğünde her türlü yemeği kolayca kızartıp afiyetle tüketebilirsiniz. Geniş bir depolama alanına sahip olması hem süreden tasarruf sağlar hem kalabalık sofralar için ideal bir kullanım sunar.

Çıkartılabilir Tava Avantajı

Tefal marka Actifry orijinal tasarım fritözün çıkartılabilir tavaya sahip olması ürünün kullanışlılık derecesini arttırır. Aynı zamanda temizliğini de kolaylaştırır. Tavanın seramik kaplama olması kızartılan soğan halkası, patates, patlıcan, biber, vb. gıdaların kalitesini ve lezzetini arttırır.

Güçlü Çalışma Kapasitesi

1400 W enerji kapasitesine sahip fritözlerin yetenekli ve kullanışlı olması kızartılan ürünlerin değerini arttırır. Ayrıca mutfakta harcanan süreden de tasarrufa gidilmesini sağlar. Hem güçlü hem çalışkan bir kapasiteye sahip fritözler mutfak mesainizi yarıya indirecektir.

Özellikler

  • 1400 W Güç
  • 1 kg Yemek Kapasitesi
  • 14 ml kaşık
  • LCD Ekran
  • Damlama Önleme
  • Zamanlayıcı
  • Seramik Çıkarılabilir Tava
  • Otomatik Durma

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.