Tefal Mega Fritöz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sepetini Kontrol Edebilme ve Gözlemleme Olanağı

Sap ile birlikte pişirme sepeti de hareket eder. İzleme penceresi sayesinde kızartmalarınız pişerken rahatça gözlemleyebilirsiniz. Tefal fritözleri arasında en yüksek kapasiteye sahip fritöz modelidir. Büyük aileler için ideal: Tek seferde 2 kg'ye kadar patates (8 kişilik) kızartması hazırlama olanağı sunar.

Kolay Temizlik ve Etkili Koku Önleme Kontrolü

Tüm çıkarılabilir parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir: yapışmaz kaplamalı çıkarılabilir hazne, kapak, pişirme sepeti ve filtre. Mega 2 l fritöz son derece etkili koku önleyici filtre ile mutfağınızda kızartma yapmak sizin için bir zevke dönüşecek.

Ayarlanabilir Termostat Ve Açma Kapama Düğmesi

Pişirme ısısı 150°C'den 90°C'ye ayarlanabilir. Açma/kapama düğmesi ısı gösterge ışığına sahiptir.  

Özellikler

  • Kapasite: 2 kg
  • Çıkarılabilir Hazne: Var
  • Ayarlanabilir Termostat: Var
  • Işıklı Gösterge: Var
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Parçalar

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.