Liberti Kapalı Kasa 12 inç Su Arıtma Cihazı 5 Aşama Inline Vontron Membranlı Filtre Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Liberti Kapalı Kasa 12 inç Su Arıtma Cihazı 5 Aşama Inline Vontron Membranlı Filtre Seti

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Çamuru ve Kumu Kolaylıkla Filtreliyor

Filtre seti 5 mikrona kadar küçük boyutlardaki kum, çamur ve tortuyu filtreleyerek temizleyebiliyor. Üretici firma filtre setini 6 ayda bir değiştirmenizi öneriyor.

Filtre Seti ile 5 Kademeli Filtreleme

Membranlı filtre seti su arıtma cihazları için 5 kademeli filtreleme sağlayarak kullanıcıların daha sağlıklı ve temiz su elde etmesine yardımcı oluyor.

Karbon Filtreleme ile Daha Temiz İçme Suyu

Filtre seti özel olarak karbonu filtreleyerek renk, tat ve koku gibi organik koku yapıcı maddeleri kolaylıkla arındırıyor. Granül aktif karbon filtresi ile şebeke suyuna karışma ihtimali olan organik koku yapıcı maddeler kolaylıkla içme suyundan arındırılıyor.

Kolay Montaj İmkânı

Su arıtma cihazı filtresi özel geçirmeli yapıda olup cihazlara kolay bağlantı yapabilmeniz için üretiliyor. Montajı son derece kolay olan filtre seti rahatlıkla su arıtma cihazına bağlantı yapılabiliyor ve daha temiz içme suyu elde edebilmeniz mümkün oluyor.

Yüksek Teknoloji ile Üretiliyor

Karbon filtreleme özelliği bulunan su arıtma cihazı özel nano teknoloji kullanılarak üretiliyor. Bu sayede ürün şebeke suyundaki kloru arındırıyor ve klordan kaynaklı kötü kokuları minimuma indiriyor. Özel nano teknolojik üretim sayesinde suyun içindeki kimyasal bileşikleri, tat ve rengi gideriyor ve bakteri oluşumunu engelliyor.

Daha Güvenli İçme Suyu

Filtre sistemindeki özel yapı arsenik, kurşun, krom, cıva, sodyum, florür ve selenyum gibi kirleticileri filtreleyebiliyor ve su arıtma cihazının membranını koruyor. Böylece bakteri ve virüs oluşumunu engelleyen filtre seti ile %100 daha güvenli içme suyuna sahip olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

·        Boyut: 12 inç
·        Su Kullanım Miktarı: 10 Ton Su
·        Değişim Süresi: 6 Ayda Bir

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ KAPALI KASA 12 İNÇ 5 AŞAMA INLİNE VONTRON MEMBRANLI FİLTRE SETİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok