Liberti Kapalı Kasa 12 inç Su Arıtma Cihazı Filtresi Inline 6 Aylık Yeni Sistem Filtre Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Liberti Kapalı Kasa 12 inç Su Arıtma Cihazı Filtresi Inline 6 Aylık Yeni Sistem Filtre Seti

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Pratik Filtre Değişim Avantajı

Liberti su arıtma cihazları filtre değişim kolaylığı ile tanınır. Dolayısıyla kullanım ömrünü tamamlayan filtreleri zahmetsizce çıkararak yerine yenilerini takabilirsiniz.

Üç Aşamalı Arıtma Süreci

5 mikron sediment filtre, aktif karbon filtre ve 1 mikron sediment filtreden oluşan bu set sayesinde su, 1 mikrometreden büyük parçalardan arındırılır. Ayrıca organik kimyasallar ile klor da giderilir.

6 Aylık Yeni Filtre Seti

Liberti markasının ev tipi su arıtma cihazlarında kullanılan 3 aşamalı filtrelerin yedeği olan bu set, 6 aylık kullanım içindir. Dolayısıyla kullanım ömrünü dolduran ilk 3 filtrenin yerine kullanabilirsiniz.

Kapalı Kasa Cihazlara Uygun

Kapalı kasa cihazlar için üretilen bu filtre seti, Liberti markasının ev tipi pek çok cihazı ile uyumludur. Bununla birlikte 12 inç/30,5 cm uzunluğunda olan filtreler, uyumlu farklı marka cihazlar ile de kullanılabilir.

Bütçe Dostu Filtre Seti

6 ay boyunca yeni filtre ihtiyacı hissetmeyeceğiniz bu set sayesinde, su arıtma süreciniz neredeyse masrafsız hale gelir. Bunun sonucunda da ekstra masraf yapmadan her zaman temiz içme suyu elde edersiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ KAPALI KASA 12 İNÇ INLİNE 6 AYLIK YENİ SİSTEM FİLTRE SETİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok