Liberti Su Arıtma Cihazı 3'lü Filtre Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Liberti Su Arıtma Cihazı 3'lü Filtre Takımı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Üç Aşamalı Filtrasyon

1-5-10 sediment tortu filtresi, granül aktif karbon filtresi ve blok karbon filtreden oluşan bu üçü filtre seti, Liberti marka su arıtma cihazları için üretilmiştir. NFS onaylı olan söz konusu filtreler, kullanım ömrünü dolduran filtre setleri yerine tercih edilebilir.

Uzun Kullanım Ömrü

Liberti filtre setini oluşturan filtrelerin her biri 3-6 ay arasında değişen kullanım ömrüne ve 10 ton su arıtma kapasitesine sahiptir. Bu sürenin net olmaması ise kullanıcıların su tüketme sıklığının farklı olmasıdır.

Tortu Filtrasyonu Aşaması

Tamamen polipropilenden üretilen 1-5-10 mikron sediment filtre, filtrasyon sürecinin ilk aşamasında yer alır. Amacı ise tortu oluşturacak kadar büyük yabancı maddelerin temizlenmesidir.

Aktif Karbon Avantajı

Eriyik gazlar, klor ve çeşitli organik kimyasalların içme suyundan uzaklaşması için tasarlanan GAC filtre, granül aktif karbon içerir.

Hindistan Cevizi ile Tatlandırma

Fırınlanmış Hindistan cevizi kabuğundan elde edilen CTO filtre, içme suyunu lezzetli hale getirmek için hoş bir koku ve tat verir. Ayrıca, suyun kokusunu ve tadını olumsuz etkileyen kimyasalları bloke eder.

Teknik Özellikler

·        Uyumlu Cihaz Tipi: Kapalı Kasa
·        Filtre Sayısı: 3 Adet
·        Filtre Ölçüsü: 10 inç/25.4 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ SU ARITMA CIHAZI 3'LÜ FİLTRE TAKIMI
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok