Waterlife Cihaz Uyumlu Filtre 5 'li LG Mebran Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Waterlife Cihaz Uyumlu Filtre 5 'li LG Mebran Set

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

WaterLife Su Arıtma Cihazları ile Uyumlu

WaterLife markalı su arıtma cihazları için üretilen filtre seti, eksiksiz bir su arıtma süreci için idealdir. Kullanım sıklığına bağlı olarak filtrelerin 6 ay ile 12 ay arasında değiştirilmesi önerilir. Bu set sayesinde cihazınızın filtrelerini tamamen yenileyebilirsiniz.

Beş Filtre Bir Arada Tam Set

Tortu filtre (5 mikron), aktif karbon filtre, GAC karbon filtre, post karbon filtre ve membran filtre olmak üzere toplam 5 filtreden meydana gelen bu set, eksiksiz bir filtrasyon sağlar.

Membran Filtre ile Mikrobiyolojik Arıtım

Suyun içinde çözünmüş durumda olan kimyasal atıkları ayrıştıran membran filtrenin en önemli özelliği gözeneklerinin ultra küçük olmasıdır. Mikrobiyolojik düzeyde arıtma sağlayan bu gözenek boyutu kimyasalların %99,99’unun sudan uzaklaştırılmasını sağlar.

Tatlandırıcı Post Karbon Filtre, Kolay Filtre Değiştirme Avantajı

Membran filtreden sonra suya tat ve koku veren post karbon filtre aynı zamanda suyun asitlik derecesini de düzenler. Bu sayede pH dengesi ayarlanır ve yumuşak içimli bir su elde edilir. Kullanıcıların profesyonel yardım almadan değiştirebileceği şekilde tasarlanan söz konusu filtreler vidalı bir sisteme sahiptir. Dolayısıyla sola çevrildiğinde yerinden çıkar, sağa çevrildiğinde ise yerine oturur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WATERLİFE CİHAZ UYUMLU FİLTRE 5 'Lİ LG MEBRAN SET
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
WATERLIFE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok