Tefal Subito Select 1.7 L 2400 W Çelik Kettle

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tefal Subito Select 1.7 L 2400 W Çelik Kettle

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Sıcak İçecekler için İdeal

Tefal Subito Select paslanmaz çelik kettle, geniş su kapasitesi ve hızlı ısınan tasarımı ile içinizi ısıtan içecekler için ideal! Sabah kahvaltıda çayınızı, işten döndüğünüzde yorgunluk kahvenizi hızlı ve lezzetli bir şekilde hazırlamak için su ısıtabilirsiniz.

Suyunuzu Steril Tutar

Tefal Subito Select kettle, şebeke suyunun kireci nedeniyle iç yapıda kalıntı olmasını engelleyen filtreye sahiptir. Sağlıksız olan kireci engelleyen filtre ile steril sıcak su elde edebilirsiniz.

Ne Kadar Suyunuz Olduğunu Takip Edin!

Yemek yaparken ya da içecek hazırlarken farklı miktarda suyu ısıtmak isteyebilirsiniz. Kettle modelinin şeffaf penceresi ile içinde su olup olmadığını ve miktarını kolayca görebilirsiniz.

Gösterge Işıklı Düğme

Tefal Subito Select Inox kettle modelinde bulunan açma/kapama düğmesinin gösterge ışığı sayesinde cihazın durumunu anlamak kolaylaşır. Açık ve kapalı halde olduğunu ve kaynamayı ışıklı gösterge ile takip edebilirsiniz. Su kaynadığı zaman otomatik durma özelliği ile gereksiz enerji harcamanın önüne geçen işlevsel bir üründür.

Dönebilir Taban ile Kolay Kullanım

Mutfakta iş yaparken sürekli yerinizi değiştiriyor ve kettle tutma kolunun kolay ulaşabileceğiniz şekilde durmasını istiyorsanız, kablosuz 360° dönebilir tabana sahip Subito tam size göre!

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Malzeme

Tefal Subito Select paslanmaz çelik inox malzemeden üretilir. Sürekli su ile temas halinde olan ürün, hijyenin bozulmaması için pasa ve korozyona karşı dayanıklıdır. Uzun süreli kullanımda dahi ilk günkü gibi kalır.

 Gizli Rezistans ile Güvenli

Tefal Subito Select Inox paslanmaz çelik kettle modelinde suyun ısınması için kullanılan rezistans gizlenmiştir. Rezistansın ömrünü uzatan ve performansını koruyan bu uygulama, elektrik kaçağı riskini de minimuma indirerek güvenliği artırır.

 Geniş Kapasiteli Hazne

 Tüm gün ihtiyaç duyduğunuz su miktarını tek seferde elde etmeniz için 1.7 L kapasiteli olarak imal edilen Tefal Subito Select, şık görünümünü işlevsellik ile bir arada sunar.

 Özellikler

  • Ürün: Tefal Subito Select Inox Kettle
  • Güç: 2400 W
  • Kapasite: 1.7 L
  • Materyal: Paslanmaz Çelik
  • Göstergeler: Su Seviyesi, Gösterge Işığı
  • Filtre: Kireç Kalıntı
  • Rezistans: Gizli
  • Taban: 360° Dönebilir
  • Özellikler: Kablo depolama, açma/kapama tuşu, otomatik durma

Teknik Özellikler

Gösterge Işığı
VAR
Güç (w)
2400 W
Üretim Yeri
Çin
Renk
INOX
Seri - Imeı
SERİ
Gövde Malzemesi
ÇELİK
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
2400 W 1.7 LT ÇELİK KETTLE
Su Kapasitesi
1.7 LT
Ana Renk
INOX
Marka
TEFAL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok