AirTamer A320 Kişisel Hava Temizleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

AirTamer A320 ile Temiz ve Güvenli Bir Deneyim

Negatif iyon teknolojisi sayesinde havadaki zararlı etkenleri uzaklaştıran ve güvenli bir nefes alma ortamı sağlayan AirTamer A320, sağlığınızı korumanıza ve yaşam kalitenizi yükseltmenize yardımcı olur.

Zararlı Hava Etkenlerine Karşı Etkili Bir Şekilde Korunun

Bakteri, virüs ve diğer zararlı partiküllere karşı etkili bir koruma sağlayan kişisel hava temizleme cihazı, hayatın her anında sağlık risklerine karşı koruma sağlamanızı destekler.


Bakteri ve Virüslere Karşı Kanıtlanmış Koruma

Japonya’da yer alan Kitasato bağımsız araştırma merkezinde yapılan testlerde AirTamer A320’nin, çalışma ortamında bulunan bakteri ve virüslerin %99’unu kısa süre içerisinde ortadan kaldırdığı gözlemlenmiştir.

Farklı Kullanım Alanları için İdeal Tasarım

Kalabalık kamusal alanlar, toplu taşıma ve ulaşım araçları, iş yerleri, okul ve hastane gibi pek çok alanda güvenle kullanabileceğiniz AirTamer A320 kişisel hava temizleme cihazı, nefes alma kalitenizi koruyarak sağlık risklerine karşı güvende kalmanızı destekler.

Kesintisiz ve Etkili Kullanım Deneyimi

Tek şarjda 150 saatten fazla kesintisiz çalışma performansı gösteren kişisel hava temizleme cihazı, ihtiyaç duyduğunuz her an temiz ve sağlıklı bir hava sunar.

Şarj Edin ve Tekrar Kullanın

AirTamer A320, USB hızlı şarj teknolojisi sayesinde kısa sürede şarj edilerek tekrar tekrar kullanılabilir.

Değiştirilebilir İyon Tarağı ile Pratik Kullanım

Havada tutunan partiküllerin uzaklaştırılmasını sağlayan negatif iyon tarağı, verimli ve etkili bir kullanım deneyimi için kolayca değiştirilebilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Boyutları: 1.65" x 0.75" x 3.5"
  • Ürün Ağırlığı: 150 Gram
  • Kullanım Süresi: 150+ Saat

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.