Goldmaster PM-3236 ProMist Hava Nemlendirme Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Odanın Her Yerine Nem Ulaştırır

Goldmaster PM-3236 ProMist hava nemlendirme cihazının tasarımında kullanılan özel başlık sayesinde odanın her köşesine eşit miktarda nem dağılır.  360° dönebilen başlık ile nemlenmeyen alan kalmaz.

Ayarlanabilir Buhar Yoğunluğu

Goldmaster PM-3236 ProMist modelinde bulunan ayar düğmeleri sayesinde istediğiniz miktarda buhardan faydalanabilirsiniz. Odanın nem seviyesine ve boyutuna göre artırıp azaltma imkanınız vardır.

Ultra Sessiz Şık Tasarım

Goldmaster PM-3236 ProMist nemlendirme cihazının yüksek performanslı çalışması sırasında ultra sessiz olması, özellikle bebek odaları için kullanışlı olmasını sağlar. Gösterge ışığı ile çocuğunuzu uyandırmadan ve lambayı açmadan ürünü açıp kapatabilirsiniz.

Ortama Göre Nem Dengesi Sağlar

Hava nemlendirme cihazı kuru ve rahatsız edici havayı yumuşatmak için ideal olan nemi sağlar. Odanın havasına ve evinizin ortamına en uygun seviyeye ulaşarak fresh bir atmosfer yaratır.

Kuru Havanın Zorlukları ile Vedalaşın

Evlerde ısınmak için kullanılan radyatörler, şehir havası ve mevsim nedeniyle nem azalabilir. Nefes almayı zorlaştıran hava kuruluğunu yumuşatmak için Goldmaster PM-3236 modelini kullanabilirsiniz.

Doldurması Çok Kolaydır

Tıkanan solunum yollarını açmak ve cildinize nemli bir ortam sağlamak için cihazı kullanmak isteyebilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla az yer kaplayan cihazın 3.7 L kapasiteli haznesini doldurmak çok kolaydır.

Havanızı Temizleyerek Sağlığınıza İyi Gelir

Havada asılı kalan bakteri, virüs ve tozları nemin içine hapsederek size ulaşmasını engeller. Cihazı havayı nemlendirmek ve temizlemek için kullanabilir, alerjik bünyeye sahipseniz rahatlamak için tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz Odada Kullanın

Evin her odasını nemlendirmek için PM-3236 ProMist cihazını kullanabilir, ofis gibi küçük alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Su bittiğinde otomatik olarak kapanan cihaz, güvenli kullanımı ile sürekli takip gerektirmez ve düşük enerji tüketimine sahiptir.

Özellikler

  • Marka/Model: Goldmaster PM-3236 ProMist
  • Ürün: Hava nemlendirme cihazı
  • Özellikler: Ayarlanabilir buhar, Ultra sessiz çalışma, otomatik kapanma, düşük enerji tüketimi
  • Kapasite: 3.7 L
  • Tasarım: 360° döner başlık, güç gösterge ışığı, ergonomik ve şık dizayn

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Model Adı
PM-3236 PROMİST HAVA NEMLENDİRME CİHAZI
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Sub Kategori
TDA
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
GOLDMASTER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok