KitchenAid CC003241-001 28 cm Kızartma Tavası Alüminyum

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Zamansız Tasarım

Zamansız bir görünümü tercih eden yemek meraklılarına hitap eden KitchenAid'in klasik dövme alüminyum kızartma tavası, herhangi bir mutfağa hoş bir hava katmak için mükemmel bir üründür. Şık, siyah tasarım ve parlak yüzey, ince ancak özeldir.

Kullanıcı Dostu İstiflenebilir Kızartma Tavası

Tavaların zamansız tasarımı, güzel ve aynı zamanda kullanıcı dostudur. Kusursuz iç kaplama, havalı tutamaklar ve istiflenebilir tasarım gibi kullanışlı özellikler sayesinde yaratıcılığınızı özgür bırakabilirsiniz.

Fırında Güvenli Kullanım

160 °C'ye kadar fırında güvenle kullanabileceğiniz kızartma tavasını, yemeklerinizi fırında ön pişirme yapmak için kullanabilir ya da tavaları ocaktan alıp yemeğinize ufak dokunuşlar yapmak için fırına sürebilirsiniz. Tüm ocaklara uygun tasarıma ek olarak düşük ısılarda fırında da rahatlıkla kullanılabilir.

Bulaşık Makinesinde Yıkama Kolaylığı

Üç katmanlı yanmaz yapışmaz yüzeyi sayesinde günlük kullanıma uygun tasarlanan kızarma tavası bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir özelliktedir.

Hızla Isınan Kalın Taban

Üç katlı ısıya dayanıklı yüzey yiyecekleri lezzetli pişirmenizi sağlayan mükemmel ısı dağılımı sunar. Her taraftan eşit ısı alan gıdalar hem aynı anda hem de aynı derecede pişer.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Ocaklar: İndüksiyon, Gazlı, Elektrikli
  • Ürün Genişliği: 28 cm
  • Ürün Yüksekliği: 48 cm
  • Ürün Uzunluğu: 10,2 cm
  • Ağırlık: 1151 gram

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KİTCHENAİD CC003241-001 ALÜMİNYUM KIZARTMA TAVASI 28 CM
Üretim Yeri
ABD
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Marka
KITCHENAID
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok