KitchenAid CC003242-001 28 cm Wok Tavası Alüminyum

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üç Katmanlı Yapışmaz Kaplama

Preslenmiş alüminyum malzemeden üretilen ve üst kısımda 3 kat yapışmaz özellik ve PFOA içermeyen kaplama kullanılan KitchenAid CC003242-001 wok tavası, tam kıvamında pişmiş yiyecekler ve zahmetsiz temizlik avantajı sunar.

İndüksiyonlu Ocak ile Uyumlu Tasarım

Doğal gazlı, elektrikli ve seramik ocakların yanı sıra indüksiyonlu ocaklar ile de uyumlu olan KitchenAid CC003242-001 alüminyum wok tavası, sorunsuz bir kullanım vadeder.

Kullanıcıyı Yormayan Hafif Yapı

Tek elle kullanılan KitchenAid CC003242-001 wok tavası, hemen her kullanıcı için konforlu bir kullanım süreci vadeder. Klasik wok tavalar kadar ağır olmadığı için yiyeceklerinizi profesyonel şefler kadar iyi pişirebilirsiniz.

Fırın Kullanımına Uygun Tasarım

160 dereceye kadar fırın içinde kullanıma uygun olan bir yapıya sahiptir. Bu sayede pişirdiğiniz yiyeceklerin üzerini kızartmak veya fırın lezzeti verebilmek için tavadan başka bir fırın kabına almadan direkt olarak tava ile birlikte fırına yerleştirebilirsiniz.

Bulaşık Makinesinde Yıkama Ayrıcalığı

Yapışmaz yüzeyi sayesinde konforlu bir kullanım sunduğu kadar konforlu bir temizlik de vadeden KitchenAid CC003242-001 alüminyum wok tavası, bulaşık makinesinde yıkanabilir yapıdadır. Bu sayede tamamen zahmetsiz bir temizlik sağlar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Alüminyum/PFOA İçermez Kaplama
  • Boyut: 28 cm
  • Uyumluluk: İndüksiyon Dahil Tüm Ocaklar

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KİTCHENAİD CC003242-001 ALÜMİNYUM WOK TAVASI 28 CM
Üretim Yeri
ABD
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Marka
KITCHENAID
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok