Zwilling 666700000 Focus 5 Parça Çelik Tencere Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Beşi Bir Yerde Kullanışlı Tasarım

24 cm ile 16 cm arasında değişen ölçüde ve 6 litre ile 1,5 litre arasında değişen kapasiteli 5 adet tencereden meydana gelen Zwilling Focus tencere seti, mutfakta ihtiyaç duyulan derin ve sığ tencerelere tek seferde sahip olma ayrıcalığı sunar. 

Paslanmaz Çelik Malzeme Avantajı

Tamamen paslanmaz çelikten yapılan tencereler ve sosluk, hijyenik ve konforlu bir kullanım süreci sunarken hızlı ısınıp geç soğuduğu için lezzetli yemekler hazırlanmasına katkı sağlar. Set içinde yer alan tencere kapakları lise camdan üretilmiş olup tencere içindeki yiyecekleri kapağı açmadan kontrol etme olanağı tanır.

Hem Ocak Hem Fırın Kullanımı 

Ocağın yanı sıra tamamen paslanmaz çelikten üretildiği için fırın kullanımına da uygun olan Zwilling Focus tencere seti, fırın yemekleri hazırlamak veya pişirme sürecine fırında devam etmek isteyen kullanıcılara büyük bir kolaylık sunar. 

Hijyenik Kullanım Sunan Pürüzsüz Yüzey

Paslanmaz çelik tencereler ve cam kapakların tamamı bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Bu sayede tencere setinizi dilerseniz elinizde dilerseniz bulaşık makinesinde yıkayarak hijyenik kalmalarını sağlayabilirsiniz. 

Çok Amaçlı Kapaksız Sosluk 

Zwilling Focus tencere setinde yer alan 1,5 litre kapasiteli ve 16 cm çapa sahip olan sos tenceresi, aynı zamanda sütlük olarak da kullanıma uygundur. Bu sos tenceresi ile sos ve puding pişirebilir veya çok miktarda sütü tek seferde ısıtabilirsiniz. 

Teknik Özellikler 

  • Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • Tencere Ölçüleri: 24 cm/ 6 Lt, 20 cm/3,5 Lt, 20 cm/3 Lt, 16 cm/2 Lt, 16 cm/1,5 Lt
  • Cam Kapak Sayısı: 4 Adet
  • Sos Tenceresi: Var
  • Fırın Kullanımı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ZWİLLİNG 666700000 FOCUS 5 PARÇA ÇELİK TENCERE SETİ
Üretim Yeri
Almanya
Orıjınal Renk
GRI
Ana Renk
GRI
Renk
GRI
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Marka
ZWILLING
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok