Kiwi 4812 Otomatik Kahve ve Baharat Öğütücü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Paslanmaz Çelik Bıçaklar

Öğütücü bıçakları paslanmaz çelikten yapıldığı için hem üstün performans gösterir hem de oksitlenmez. Bu da uzun yıllar boyunca yüksek performans ve hijyenik bir kullanım sağlar.

Hijyenik Kullanım Sağlayan Hazne

Paslanmaz çelik haznesi sayesinde her zaman hijyenik bir kullanım sunar. Söz konusu haznenin şeffaf plastik kapağı ise hem elde yıkanabilir hem de içindeki malzemelerin durumunu takip etme fırsatı sunar.

Yer Kaplamayan Minimal Tasarım

Minimal yapısı sayesinde hem kullanım hem de saklama sırasında fazla yere ihtiyaç duymaz. Bu mini öğütücüyü, çekmece içinde dahi kolaylıkla saklayabilirsiniz.

Hem Kahve Hem Baharat Öğütücü

Evde taze demlenmiş kahveler hazırlamak isteyenlerin kahve çekirdeği öğütmesi için tasarlanan başarılı cihaz aynı zamanda baharat öğütmeye de uygundur. Bu sayede kendi hazırladığınız baharatları öğütmek için de kullanabilirsiniz.

Sade Tasarım ve Düzenli Kullanım

Sade tasarımı ile öne çıkan Kiwi kahve ve baharat öğütücü, kablo saklama haznesine sahiptir. Kablo kalabalığını ortadan kaldıran bu hazne sayesinde kullanım sonrasında düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KİWİ 4812 OTOMATİK KAHVE VE BAHARAT ÖĞÜTÜCÜ
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
AÇIK GRİ
Ana Renk
AÇIK GRİ
Renk
AÇIK GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KIWI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok