Kütahya Porselen NNZG25DU885335 Pop-Art 25 cm 6'lı Servis Tabağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İlham Verici Canlı Renkleriyle Göz Alıcı Şıklık

Pop Art serisi tabaklar ilham veren canlı renklerden tasarlanır. Renklerin uyumu ve ahengi sofralarınıza göz alıcı bir şıklık kazandırır.

Sofraların Vazgeçilmezi Porselen

Yemek sofralarının vazgeçilmezlerinden olan porselen servis tabakları doğal kaynaklı üretilir. Yemek tabakları renklerindeki canlılığı porselenin doğallığından alır ve sağlığa zarar vermeyen yapısıyla size güven verir.

Renkler Asla Solmuyor

Servis tabaklarını uzun süreli olarak bulaşık makinesinde yıkamanız halinde bile renklerde asla solma ya da yıpranma olmaz.

Pop Art Stili Tasarım Anlayışı

6 parça servis tabağından oluşan seri, Pop Art stilini yansıtır. Modern çizgileri tabaklara işleyen markanın serisi ile misafirleriniz için samimi ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Hayatın Enerjisini Sofralarınıza Taşıyın

Pop-Art koleksiyonundaki parçalarla hayattaki dinamik enerjiyi sofralarınıza taşıyabilirsiniz. 6 parçalı tabaklar üzerinde ilham verici ve hayatınıza renk katan kadın figürleri bulunur.

Neşeli Sunumların Vazgeçilmezi

Pop-Art koleksiyonundaki her bir parça farklı ve eğlenceli kadın figürleriyle rengarenk tasarımları sofralarınıza getirir. Pop Art serisi sofralarınızda keyifli bir atmosfer yaratırken eğlenceli ve neşeli sunumların vazgeçilmezlerinden olur.

Porselenin Dayanıklı Yapısı

Pop Art serisi servis tabakları porselenden üretilerek dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Servis tabaklarının dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar boyunca servislerinize renk katabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KÜTAHYA PORSELEN NNZG25DU885335 POP-ART 6'LI 25 CM SERVİS TABAĞI
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Kişi Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Parça Sayısı
6 PARÇA
Materyal
PORSELEN
Tema
DESENLİ
Ana Renk
KARIŞIK DESENLİ
Renk
KARIŞIK DESENLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KÜTAHYA PORSELEN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok