Kütahya Porselen TAN06KS43011151 Madagaskar 6 Parça Kayık Tabak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeni Nesil Tasarım Anlayışı

Yeni nesil tasarım anlayışıyla üretilmiş “Kütahya Porselen Madagaskar Koleksiyonu” servislerinizde samimi ve sıcak bir atmosfer yaratır. Dinamik ve eğlenceli sunumlar yapabilmeniz için Kütahya Porselen kayık tabaklar her öğünde dikkatleri üzerine çeker.

Doğanın Ruhuna Sofralarınızda Yer Açın

Kütahya Porselen Madagaskar kayık tabaklar ile doğanın dinamik ve genç ruhuna sofralarınızda yer açabilirsiniz. Afrika’nın güzel ada ülkesi Madagaskar’da bulunan leopar, zebra, zürafa ve kelebek gibi hayvanların etkileyici görselleri “Madagaskar Koleksiyonunda yer alır. 6 parça koleksiyonda hayvan motifleri Pop Art sanatının ilham verici canlı renkleriyle harmanlanır.

Dayanıklı ve Sağlam Porselen

Kütahya Porselen kayık tabaklar dayanıklı ve sağlam porselen malzemeden üretilir. Porselenden üretilmiş kahvaltı takımı sağlam yapısıyla uzun yıllar boyunca sofralarınızda size eşlik eder.

Son Derece Şık Madagaskar Koleksiyonu

“Madagaskar Koleksiyonu” kayık tabaklar sıra dışı desenleriyle sarı, mavi ve kırmızı renk tonlarını sofralarınıza getirir. Canlı ve dinamik renk tonlarındaki hayvan motifleriyle takım, vahşi doğanın huzur verici ahengini yansıtır. Şık ve etkileyici bir ikram için “Madagaskar Koleksiyonu” beğeninize sunulur.

Misafirlerinizi Kütahya Porselen Madagaskar Koleksiyonu ile Ağırlayın

Misafirlerinizin dikkatini üzerine çekerek eğlenceli ve samimi bir atmosfer yaratan Kütahya Porselen takımı 6 parça kayık tabaktan oluşur. Kütahya Porselen tabaklarıyla misafirlerinize şık bir sofra hazırlayabilirsiniz.

Servislerinizi Daha Güzel Hale Getirin

Canlı renkleriyle ve muhteşem görselleriyle Kütahya Porselen kayık tabaklar servislerinizi daha güzel hale getirir. Keyifli ve muhabbet dolu bir yemek servisi için kayık tabaklar uyumlu görüntüleriyle sofralarınıza renk katar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KÜTAHYA PORSELEN TAN06KS43011151 MADAGASKAR 6 PARÇA KAYIK TABAK
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Kişi Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Parça Sayısı
6 PARÇA
Materyal
PORSELEN
Tema
DESENLİ
Ana Renk
KARIŞIK DESENLİ
Renk
KARIŞIK DESENLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KÜTAHYA PORSELEN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok