Cellularline Hi-Gens UV-C Sterilizatör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Ultraviyole Antiseptik Işınlama Teknolojisi

Ultraviyole antiseptik ışınlama (UVGI), kısa dalga boyu ışınlar (UVC, 253.7 nm) kullanarak mikroorganizmaları öldüren veya DNA'larını bozarak etkisiz hale getiren bir dezenfeksiyon yöntemidir.
Hi-Gens, ultraviyole ışık (UV-C) yayarak etkili sterilizasyonu garanti eden UV-C LED sterilizatörüdür. UV-C LED sadece 60 saniyede bakterilerin %99,99'unu ve virüsleri sterilize edebilir. Hi-Gens UV-C LED sertifikalıdır. 

Dual Kullanım 

Hi-Gens iki şekilde kullanılabilir: akıllı telefonlar, gözlükler, anahtarlar veya bozuk paralar gibi küçük nesneleri kutunun içine yerleştirerek otomatik olarak sterilize edebilirsiniz. Kutunun içine sığmayan büyük nesneleri ise kutunun üst kapağını manuel olarak kullanarak sterilize edebilirsiniz. 

Ergonomik Tasarım

Ergonomik ve kullanışlı yapısı sayesinde, Hi-Gens kapatılabilir, böylece son derecede kompakt hale gelir ve cebinize sığar. Ürünü strelizatör olarak kullanacağınız zaman açabilir ve geniş bir hacim yaratabilirsiniz. Strerizatör olarak kullanmadığınız anlarda ürünü dilerseniz telefon standına da dönüştürebilirsiniz.  

Özellikler

  • Ultraviyole antiseptik ışınlama (UVGI)
  • UV-C LED sterilizatör
  • Ergonomik ve kullanışlı yapı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.