Hometech FKP-70 Elektrikli Sıcak Su Torbası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tak Isınsın Kullan

İçindeki sıvı herhangi bir toksin veya kimyasal madde içermez. Yeniden doldurulmasına gerek yoktur. Sadece elektrikli ısıtma aparatına takarak otomatik kapanmasını bekleyin ve çıkarın. Hiçbir elektrik kaynağına bağlı olmadan sıcaklığın tadını çıkarın. Kullanışlı, portatif, güvenli ve çok yönlüdür. Seyahat ederken kullanılabilir.

Güvenle Kullan

Gelişmiş ısı transfer teknolojisi ile elektrik tamamen sudan ayrılır. Isı, ürünün her yerine eşit olarak dağıtılır. Otomatik sıcaklık kontrolörü, maksimum sıcaklığa ulaştığında gücü otomatik olarak keser. Aşırı ısınma koruması için dahili termal sigorta, sıcaklık güvenlik sınırını aştığında gücü otomatik olarak kapatır. 3 katmanlı sızıntı koruması ekstra güvenlik sağlar. 

Kadife Yüzey

Cihazın dışı yumuşak kadife yüzey ile kaplıdır. Sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. 

Özellikler

  • Elektrikli Sıcak Su Torbası 8-10 dakikada ısınır.
  • 2-8 saat arası sıcaklığı tutma özelliği vardır. (Ortam koşullarına göre değişiklik gösterebilir)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.