Fakir Rody 2in1 800 W Dik Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Derinlemesine Temizlik Sağlayan Güçlü Motor

800 W gücündeki motoru ve 220 W emiş gücü ile her türlü zeminde yüksek temizlik performansı gösterir. Havı yüksek ve sık dokunan halıları bile derinlemesine temizleyebilen süpürge sayesinde yaşam alanınızda hayal ettiğiniz hijyeni kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

El Süpürgesine Dönüşen Avantajlı Tasarım

Zahmetsizce el süpürgesine dönüştürülebilen tasarımı sayesinde tek bir süpürge ile iki farklı cihaza sahip olma avantajı sunar. Bu sayede hem dikey elektrikli süpürge olarak yaşam alanınızı temizleyebilirsiniz hem de daha minimal alanları temizlemek için el süpürgesi olarak kullanabilirsiniz.

Boomerang Yer Süpürme Başlığı

Boomerang şeklindeki tekerlekli süpürme başlığı, dikdörtgen süpürme başlıklarının ulaşamadığı yerlere kolaylıkla ulaşırken tekerlekli özel tasarımı sayesinde yorulmadan yaşam alanınızı tozlardan arındırmanıza yardımcı olur.

Geniş Toz Haznesi Kapasitesi

1 litrelik toz haznesi sayesinde uzun süre boyunca kesintisiz süpürme yapabilirsiniz. Süpürgenin gövdesinde yer alan ve tek tuşla açılabilen toz haznesi, kolay boşaltılabilen tasarımı sayesinde pratik bir kullanım avantajı sağlar.

Boyu Ayarlanabilir Ergonomik Tutma Sapı

Farklı fiziksel özelliklere sahip olan kullanıcılar için konforlu bir süpürme süreci vadeden ergonomik tutma sapının boyunu dilediğiniz gibi ayarlayabilir, vücudunuzu zorlamadan yaşam alanınızda hijyen sağlayabilirsiniz.

Uzun Kablo ile Hareket Özgürlüğü

5 metre uzunluğundaki kablo sayesinde büyük bir odayı priz değiştirmeden süpürebilir, kesintisiz temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Hareket özgürlüğü de sağlayan kablo, sık priz değişimi gerektirmediği için vakit kaybını da önler.

Sert Zemin Süpürme Başlığı Avantajı

Dikdörtgen sert zemin süpürme başlığı sayesinde parkeden ıslak zemine kadar tüm sert yüzeyleri tozlar ve daha büyük partiküllerden zahmetsizce arındırabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım ile Kolay Kullanım

Birkaç hareketle el süpürgesine/dikey süpürgeye dönüşebilen pratik tasarım, süpürgeyi kullanmadığınız zamanlarda yer israfı olmadan saklamanıza da olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Dikey
  • Emiş Türü: Kuru
  • Motor Gücü: 800 W
  • Emiş Gücü: 220 W
  • Kablo Uzunluğu: 5 M
  • Toz Haznesi: Var
  • Sert Zemin Süpürme Başlığı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RODY 2 IN 1 DİK SÜPÜRGE
Üretim Yeri
Türkiye
Emısgucu
2000 PA
Çalışma Süresi
YOK
Emiş Gücü Ayarı
2000 PA
Toz Haznesi
DİĞER
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
YOK
Güç (w)
800 W
Akıllı Navigasyon
YOK
Yükseklik (cm)
75 MM
Motor Gücü
800 W
Otomatik Şarj
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
79 DB
Siklon Filtre
YOK
Zamanlayıcı
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
FAKIR
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok