Samsung VS 7500 VS20T7536T5 TR Dik Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Emiş Gücü

Samsung VS 7500 VS20T7536T5 dik süpürge, 550 W enerji gücü sayesinde en küçük toz partiküllerine bile ulaşır ve yok eder.

Ergonomik Kullanım Avantajı

Samsung dik süpürge, kolay kavrayabileceğiniz tutma kulbu ile keyifli ve profesyonel bir süpürme deneyimi yaşatır. Gövdesinden ayırmanıza gerek kalmadan toz haznesini kolaylıkla açarak kısa sürede temizleyebilmenize imkan verir. Dönen sisteme sahip fırça kısmını da rahatlıkla çıkararak kir ve tozlardan arındırabilmenize olanak tanır.

Sınır Tanımayan Temizlik

180 derece hareket edebilen başlığı sayesinde ulaşması en güç köşeleri bile rahatlıkla süpürmeniz mümkün olur. 0,8 litre kapasiteli toz haznesi, geniş hacmiyle rahat bir kullanım fırsatı sunar.

Temiz Hava Döngüsü

Hepa filtresi kirli havayı süzerek toz partiküllerinin bulunduğu ortama yayılmasını engeller. Ana siklonu iri toz tanelerini, metal ızgaraları orta büyüklükteki tozları ayrıştırır. Jet siklon eklentisi hava direncini azaltarak emiş gücü kaybını en alt seviyeye düşürür. Yıkanabilir mikro filtresi ve ultra ince toz filtresi ile güven verir.

Üst Sınıf Kaliteli Pil

Yüksek kaliteye sahip pili çok kısa bir sürede şarj olarak 1 saat boyunca aralıksız süpürme performansı gösterir. Yedek pili sayesinde bu süreyi 2 katına çıkarmak mümkün hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Model: VS 7500 VS20T7536T5/TR Dik Süpürge
  • Enerji gücü: 550 W
  • Ses seviyesi: 86 dB
  • Toz kapasitesi: 0,8 l
  • Ağırlık: 2,8 kg
  • Su haznesi: Yok
  • Hepa filtre: Var
  • Toz torbası: Yok

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.8L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Var
Pil & Güç Yönetimi
Güç (Watt)
550W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.