Electrolux PQ91-50MB Şarjlı Dikey Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Sür&Temizle Şarj Standı

Yeni manyetik şarj standı sayesinde Pure Q9'u şarja bırakmak veya şarjdan almanız için tek yapmanız gereken sürüklemek. Temizlik artık bu kadar basit. Süpürme deneyimini daha basit hale getirmek için süpürgeyi indirip kaldırmayı ortadan kaldırıyoruz.

Performans Kaybı Yok

Toz haznesi dolarken bile, temizlikte tam performansın keyfini çıkarın. Siklonik Ünitede bulunan Hava, Helix vidalı Siklonik Sistemden geçerken siklonik sistem kir parçacıklarını havadan daha verimli şekilde ayırır. Bu sayede süpürgenizde tıkanma olmaz ve süpürgeniz daha az temizlik ihtiyacı duyar.


Tam Performans - Yarı Yarıya Sessiz

Performansta herhangi bir kayıp olmamasına ek olarak, pürüzsüz hava akışı ve sessiz hava çıkışı ile el süpürgesinin tasarımını gürültüyü maksimum düzeyde azaltacak şekilde tasarladık. Standart bir el süpürgesi ile karşılaştırıldığında ses şiddeti yarı yarıya daha az.

Olağanüstü Çalışma Süresi

Li-Ion bataryalar mükemmel toz toplama performansıyla tek şarjla 55 dakikaya kadar temizlik süresi ve 3 farklı güç ayarı. Hafıza Özelliği– Temizliğe yeniden başladığınızda en son kullandığınız güç ayarını hatırlar.

Patentli BrushRoll Clean Fonksiyonu

BrushRollClean Özelliği – Tek adımda fırçayı temizleyin. Bir pedala basılması ile fırçaya dolanan tüm saç/kıl ve tozları temizler. Pedala basıldığında otomatik olarak çalışır- Süpürge kapalı durumda olsa bile.


Çıkarılabilir El Süpürgesi

Tamamen manyetik olarak takılıp çıkarılabilen el süpürgesi, entegre toz fırçası ile gelmektedir. Tasarımı sayesinde 73 dB(a) ses seviyesinde çalışır. Ek apartaları ile zemin üstü temizlikte en pratik yardımcınız.

Özellikler

  • Türü: 2’si 1 Arada Şarjlı Dikey Süpürge
  • Pil Kapasitesi ve Gücü: Li-ion 2100 mAh 25.2V
  • Çalışma Süresi: 55 Dakikaya Kadar
  • Ses Seviyesi: 75 dB (Dikey) 73dB (El Süpürgesi)
  • Filtrasyon Sistemi: 5 Katmanlı
  • Desteksiz Ayakta Durabilme: Var
  • Başlık: LED Işıklı Turbo Başlık
  • Ek Başlıklar: Uzun Teleskobik Başlık, Dar Alan Başlığı.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
-
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.