Tefal TY9688 X-Force 8.60 Animal 2 Bataryalı Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü ve Etkili Performans

185 Watt ile güçlendirilen bu elektrikli süpürge, tüm yüzeylerde etkili bir performans sergileyerek en küçük toz tanelerini bile kolayca çeker. Evinizin her alanında hijyen sağlamanıza yardımcı olan bu ürün ile temizlik oldukça kolay ve pratik bir hale gelir.

Kablosuz Kullanım Avantajı

İki adet çıkarılabilir kaydırmalı pil ile çalışan X-Force Flex süpürge, hareket alanınızı genişleterek kablonun yetişmediği alanları da derinlemesine temizler. Kablodan kaynaklı olası kazaları da böylece engelleyen bu ürün, size ve sevdiklerinize güvenli bir ortam sağlar.

%99’a Kadar Filtreleme Özelliği

Allergie filtresi sayesinde havadaki partiküllerin %99'unu filtreleyerek yaşam alanınızda kusursuz bir hijyen sağlar.

Ergonomik Flex Teknolojisi

X-Force Flex, tasarımında kullanılan Flex teknolojisi sayesinde dört kata kadar uzayarak ulaşması en zor noktalara dahi kolayca ulaşır. Mobilyaların altları, tavanlar ve dolapların üstleri gibi zorlu alanları zahmetsiz bir şekilde temizlemenize yardımcı olur.

Uzun Süreli Kullanım İmkânı

Standart modda 1 saat 10 dakikaya kadar kesintisiz kullanım imkânı sunan kablosuz süpürge, yüksek emiş gücünde kullanıldığında ise 35 dakikaya kadar aralıksız çalışabilir.

İşlevsel Stop&Go Pozisyonu

Fırça ve borunun kendi başına ayakta durmasına imkân veren bu pozisyon, temizliğe ara verdiğinizde süpürgenin sabit bir pozisyonda kalmasını sağlar.

 Geniş Aksesuar Yelpazesi

 Aksesuar seçenekleri arasında mini Elektro fırça, detay başlığı, döşeme fırçası, Easy Brush ve ek bir filtre bulunduran bu süpürge ile farklı yüzeyler için en uygun aparatları seçebilir, evinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz.

 0.55 Litrelik Toz Haznesi

 X-Force Flex, 0.55 litrelik toz haznesi ile tek seferde fazla miktarda tozu hapseder. Geniş alanları kısa sürede temizlemenize yardımcı olan bu özellik ile sizi sık sık toz haznesi temizleme zahmetinden kurtarır.

 Teknik Özellikler

  • Ses Seviyesi: 82 dBa
  • Güç: 22 V
  • Şarj Süresi: 3 Saat
  • Filtreleme: Allergie
  • Ağırlık: 3.855

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
0.55L
Su Haznesi Kapasitesi
Yok
Hepa Filtre
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.