Arnica ET14441 Mila Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.05.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Arnica Mila Sayesinde Derinlemesine Temizlik

Arnica Mila toz torbasız elektrik süpürgesi yüksek emiş gücüyle ve geniş toz haznesiyle mükemmel bir temizlik gücüne sahiptir. Tozları hazneye hapsederek filtre ile kirlerin dışarıya salınma ihtimalinin önüne geçen süpürge ortamda hava kalitesini iyileştirme özelliğiyle dikkat çekicidir.

Cyclone Max Teknolojisiyle Güçlü Temizlik

Arnica tarafından geliştirilen Cyclone Max teknolojisi sayesinde süpürgeyle çok küçük toz zerreciklerini bile toz haznesine hapsedebilirsiniz. Bu şekilde evin her köşesi tek bir küçük toz parçası kalmayacak şekilde temizlenebilir.

Üçü Bir Arada Emniyet Sistemiyle Daha Etkin Temizlik

Süpürgeyi kullandığınız zaman ya da bir yere kaldırdığınızda ürünün sahip olduğu üçü bir arada emniyet sistemi devreye girer. Süpürgeyi dik konuma getirseniz bile hazne içerisindeki tozların dışarı çıkması önlenir.

Daha Hızlı Temizlik İmkânı

Yaşam alanınızda toz bırakmayan süpürge ile  hızlı ve etkili temizlikle tanışın. Otomatik çalışan çek bırak özelliğine sahip kablo sarıcı, dar alanlara özel aparat, koltuk temizleme ve perde aparatları sayesinde temizliğiniz hız kazanır.

Hepa Filtre İle Tozu Hapseder

Süpürge sayesinde süpürülen her yüzeydeki tozlar en küçük parçasına kadar temizlenir ve Hepa filtrenin içerisine hapsedilir. Geniş toz haznesini tek elinizle temiz bir şekilde boşaltabilirsiniz.

Evdeki Dostlarınıza Özel Başlık

Süpürge ile gelen turbo başlık ürünün yüksek emiş gücünden sonuna kadar faydalanmanızı sağlar. Dönen başlık ile evcil hayvan tüylerini halılardan ve koltuklardan kolaylıkla temizleyebilirsiniz.


Güçlü Motor

750 Watt’lık yüksek motor gücüne sahip süpürge, dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar size eşlik edebilecek kaliteye sahiptir. Motorun yüksek performansı sayesinde yıllar geçse de süpürge çekim gücünden hiçbir şey kaybetmez.Verimli Enerji Tüketimi

A enerji sınıfında olan toz torbasız elektrik süpürgesi doğaya saygılı ve ekonomik bir cihazdır. Enerji tasarrufu sağlamasıyla öne çıkan ürünün 74 dB düşük gürültü seviyesi çevreye rahatsızlık vermez ve siz evi süpürürken çok gürültülü bir ortam yaratmaz.

Teknik Özellikler

  • Süpürge Türü: Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
  • Emiş Tipi: Kuru
  • Motor Gücü: 750 Watt
  • Toz Kapasitesi: 2.5 litre
  • Kablo Uzunluğu: 6 m
  • Ses Seviyesi: 74 dB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Farklı Süpürge Modelleriyle Her İhtiyaca Uygun Çözümler

Temizlik söz konusu olduğunda en büyük yardımcılardan birini kuşkusuz süpürgeler oluşturuyor. Yüksek emiş güçleri ile zeminde veya halılar üzerinde istenmeyen tozları ve parçacıkları pratik bir şekilde temizleme imkânı yaratıyor. Her evin ihtiyacına uygun bir süpürge modeli bulmak Turkcell Pasaj ile mümkün olduğu gibi akıllı süpürgeler de seçenekleriniz içerisinde yer alıyor. Akıllı süpürgeler ile evinizin dilediğiniz alanlarını, siz otururken süpürmesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlar ve fonksiyonlarla sizlere sunulan süpürge fiyatları, her bütçeye hitap eden uygun seçeneklerle Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor. Aynı zamanda temizlik için ihtiyaç duyduğunuz Beyaz Eşya modelleri ve Ütüler gibi birçok ürün sizlere sunuluyor.

Akıllı Robot Süpürge Modelleri

Temizliğe harcadığınız zamanı büyük oranda azaltan ve düzenli bir temizlik imkânı yaratan robot süpürgeler ile oldukça konforlu bir yaşama adım atabilirsiniz. Roborock, iRobot ve Xiaomi akıllı robot süpürge modelleri ile beraber iddialı markaların pek çok süpürgesine Turkcell ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Akıllı robot süpürgeler, evinizi tanıyan ve sizin belirlediğiniz odalar arasında gezinen bir teknoloji içeriyor. Telefonunuzla eşleştirdikten sonra gerekli ayarlamaları yapıp, geri kalan tüm işlemleri robot süpürgenize bırakabilirsiniz. Beklenmeyen durumlarda yaşanan kirlilikler için programının dışına çıkıp temizletmek istediğiniz alana yönlendirebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı sensörleri ile çarpmalara ve köşelere karşı korunaklı bir yapı içeriyor. Şarjlı bir yapıya sahip olan robot süpürgeler, dolum işlemini otomatik olarak kendisi gerçekleştiriyor. Pili yetersiz seviyeye geldiği zamanlarda şarj istasyonuna dönerek dolum sağlayabiliyor. Pratik kullanımı ile süpürge modelleri arasında ilk tercihlerden birini oluşturan akıllı süpürgeler, herkese hitap eden uygun fiyat seçenekleriyle Turkcell Pasaj’da!

Geniş Hareket Alanı İçin Şarjlı Süpürgeler

Büyük evlerde temizliği pratik bir işleme dönüştüren şarjlı süpürgeler, kablosuz kullanımıyla oldukça geniş bir hareket alanı tanıyor. Bu sayede evlerin yanı sıra ofis gibi geniş ortamlarda da ilk tercihlerden birini oluşturuyor. Aynı zamanda ergonomik tasarımları sayesinde kolay bir kullanıma da sahip olabilirsiniz. Dikey bir form içermesinin yanında motor aksamı ve toz biriktirme ünitesi de gövde üzerinde dengeli bir dağılım içeriyor. Tek elle kullanıma uygun dizayn çizgileri içeren şarjlı süpürgelerle oldukça pratik bir şekilde zeminleri temizleyebilirsiniz. Kablosuz kullanımı ve tek elle kontrol edebilme imkânı sayesinde, zeminin yanında evinizin yüksek bölgelerinde de etkili bir temizliğe sahip olabilirsiniz. Dreame, Roidmi ve Fakir gibi kaliteli üreticilerin şarjlı süpürgelerine Turkcell kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Yüksek devir değerlerine sahip Dreame şarjlı süpürge ürünleri içinde 125.000 RPM’ye dek ulaşabilen güçlülükte ürünleri Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Şarjlı süpürgeler, ev temizliğinin yanı sıra araçlar için de ilk tercihlerden birini oluşturuyor. Aracınız için küçük süpürge arıyorsanız eğer Xiaomi ve Fakir gibi alanında yetkin markaların şarjlı el süpürgelerini değerlendirebilirsiniz. Küçük el süpürgeleri; kullanışlı tasarımları ve hafifliği ile aracınızın her ayrıntısını kolaylıkla temizleyebilmenizi sağlıyor. Koltuk araları, koltuk altları, bagaj ve iç zemin gibi her alanı kolaylıkla süpürebilirsiniz.

Toz Torbasız Süpürgeler ile Etkili Temizlik

Özel filtreleme sistemleri ile toz torbasına ihtiyaç duymadan çalışabilen elektrikli süpürgeler ile etkili bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Toz torbasız süpürgeler, zeminden temizlediği toz ve parçacıkları özel haznesinde biriktiriyor. Basit bir klik sistemi ile toz haznesinde biriken tozları atabilir ve yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Biriktirme aşaması sırasında çekilen hava özel filtrelerden geçerek temiz bir şekilde makine içerisinden yeniden ortama ulaşıyor. Özel filtreleme teknolojilerine sahip Fakir toz torbasız süpürge modelleri, mükemmel bir temizliği sizler için mümkün kılıyor. Süpürge konusunda etkili cihazlar sunan Philips ve Rowenta gibi süpürge markaları da güçlü emiş özelliğine sahip ürünlerle keyifli bir temizlik için fırsat yaratıyor. Aynı zamanda HEPA filtre gibi oldukça etkili bir filtreleme işlemi sunan ürünler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Markaların güçlü argeleri ile sizlere sunduğu özel filtreleme sistemleri içerisinde %99,98’e dek tozu etkili bir biçimde filtreleyebilen süpürgeler Turkcell Pasaj ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor.

Yer Tasarrufu Sağlayan Dikey Süpürge Modelleri

Dikey kablolu süpürgeler, pratik bir hızlı bir temizlik işlemi için oldukça kullanışlı bir seçenek yaratıyor. Üstelik uygun fiyat seçenekleri her kesime hitap eden bir ürün olmasını sağlıyor. Yüksek motor güçleri ile kusursuz bir temizliğe adım atmanızı sağlayan dikey süpürgeler, tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Tek elle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modelleri, evinizin tüm zeminlerinde ve halılarda etkili bir temizlik için değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda güçlü emiş performansı sergileyen motor aksamının gövdede olması ve kablo sarma aksamı sayesinde yer kaplama sorununu ortadan kaldırıyor. Giysi dolaplarının küçük kenar boşluklarında veya bir kapı arkasında dahi rahatlıkla bulundurabileceğiniz dikey kablolu süpürge modelleri konforlu bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda süpürge borusunu çıkarıp el süpürgesi olarak kullanım imkanı sunan modeller ile koltuk gibi alanları kolaylıkla süpürebilirsiniz. Goldmaster ve Dreame gibi markalarla beraber Arzum dikey süpürge ürünleri de uygun fiyatlı bir ürün arayışı için oldukça fırsatlı seçenekler içeriyor.


Kapsamlı bir temizliğin en gerekli yardımcılarından biri olan süpürge modelleri arasında, sizin ihtiyaçlarınıza cevap veren teknolojilere sahip onlarca ürün sizlere sunuluyor. Aradığınız ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz Turkcell bünyesinde, avantajlı fiyatlarla elektrikli süpürgeleri satın alabilirsiniz.

Daha Fazla