Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense Buhar Kazanlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense Buhar Kazanlı Ütü

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Ütülediğiniz Kumaşı Bilen Tek Buhar Kazanlı Ütü

ActiveSense teknolojisi, dahili kamera ve yapay zeka kullanarak kumaşları tanır.

Ayarları Otomatik Olarak Düzenler

Tüm kumaşlarda mükemmel sonuçlar vermek için sıcaklığı ve buhar miktarını otomatik olarak ayarlar.

Ütülenebilir Kumaşlarda Yanma Riski Yaratmadığı Garanti Edilir

Hızlı soğutma sistemi sayesinde bu ütünün gözetimsiz bırakıldığında hiçbir ütülenebilir kumaşta yanığa neden olmayacağını garanti ediyoruz. Ütüyü giysilerinizin veya ütü masasının üzerinde bırakabilirsiniz.

Dikey Buhar Püskürtme İçin İdeal Olan Hafif Ütü

Ütü son derece hafiftir ve kullanımı rahattır, kolayca kayar ve bilekteki baskıyı azaltır. Minimal ağırlığı, perdeler ve askıdaki giysiler için dikey buhar püskürtmeyi kolaylaştırır.

Ütü Gözetimsiz Bırakıldığında Devreye Giren Otomatik Kapanma Sistemi

Otomatik kapanma işlevi, buhar kazanlı ütünüz birkaç dakika kullanılmadığında ütünüzü otomatik olarak kapatarak enerjiden tasarruf eder ve içinizin rahat etmesini sağlar.

Üstün Kayma ve Dayanıklılık Sunan SteamGlide Elite Taban

SteamGlide Elite, üstün kayma performansı ve çizilmeye karşı maksimum dayanıklılık için en iyi tabanımızdır. Paslanmaz çelik taban, sıradan bir alüminyum tabana göre iki kat daha serttir. Gelişmiş titanyum katmana sahip patentli 6 katmanlı kaplamamız, en hızlı sonuçlar için zahmetsiz biçimde kayar

Üstün Kırışık Giderme İçin Güçlü Buhar

Güçlü ve sürekli buhar en kalın kumaşları bile kolayca ütüler. İstediğiniz anda elinizin altında olan ekstra şok buhar sayesinde inatçı kırışıklıkların yok oluşunu izleyin.

Daha Hızlı ve Kolay Ütüleme İçin Akıllı Otomatik Buhar

DynamiQ akıllı sensörümüz, ütünün ne zaman ve nasıl hareket ettiğini tam olarak bilir ve daha kolay ütüleme ve hızlı sonuçlar için en çok ihtiyaç duyduğunuzda güçlü buhar sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PHİLİPS PSG9050/20 PERFECTCARE ACTİVESENSE BUHAR KAZANLI ÜTÜ
Max Buhar Basıncı
750 GR/DK
Üretim Yeri
Çin
Otomatik Kapanma
VAR
Marka
PHİLİPS
Dikey Ütüleme
BELİRTİLMEMİŞ
Şok Buhar Çıkışı
BELİRTİLMEMİŞ
Güç (w)
3100 W
Su Haznesi Kapasitesi
1.8 LT
Sürekli Buhar Çıkışı
BELİRTİLMEMİŞ
Taban Türü
STEAMGLİDE ELİTE
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kullanım Şekli
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
PHILIPS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense Buhar Kazanlı Ütü

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütü, ütü yaparken karşılaşılan çeşitli problemler için yüz gülümseten çözümler üretmeyi başarıyor. Teknolojik özelliklerle donatılmış bu iddialı ütü modeli ile ütü yapmak sıkıcı bir iş olmaktan çıkıp bir çeşit eğlenceye dönüşüyor. Bundan böyle korku yaratan kırışıklıklara karşı kolayca savaş açabilir, yeni Philips kazanlı ütü teknolojilerinin keyfini bu ürünle çıkarabilirsiniz.

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense Buhar Kazanlı Ütü Özellikleri

Philips PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütünün sahip olduğu SteamGlide Elite taban, üstün kayma performansı göstererek giysiler üzerinde zahmetsizce hareket ediyor ve böylece ütü yapmayı önemli oranda kolaylaştırıyor. Gelişmiş titanyum katman ile beraber toplam 6 katmandan oluşan kaplamasıyla bu taban, dayanıklılık konusunda bir örnek sergiliyor. Paslanmaz çelik özelliği ile de çizilmelere karşı direnç gösterdiği için uzun yıllar boyunca kullanılabilme avantajı sunuyor. Oldukça güçlü bu tabana rağmen Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütü ultra hafif ütü kategorisinde yer alıyor. Böylece bileklerinizde ve kollarınızda yorgunluk meydana gelmeden çok sayıda giysinizi rahatlıkla ütülemenize olanak tanıyor. Hafiflik özelliğinin bir diğer avantajı ise dikey olarak da kullanılabilmesi oluyor. Perde veya askıda bulunan giysilerin mevcut konumlarında buhar püskürtülerek kolayca ütülenebilmesini sağlıyor. Bu Philips ütü buhar kazanlı olmasının avantajı ile çok daha fazla buhar çıkışı sağlıyor, böylece birim zamanda daha fazla sayıda giysi ütülemeyi mümkün kılıyor.

Philips PerfectCare ActiveSense Buhar Kazanlı Ütü Modeli ile Yeni Fonksiyonlarla Tanışın

Philips ActiveSense ütü, Philips buhar kazanlı ütü modelleri arasında da yepyeni bir özellikle ortaya çıkıyor. Dahili kamera ve yapay zeka ile çalışıyor olmasından dolayı teknolojik ütü kategorisinde fark yaratmayı başarıyor. Yenilikçi bir yaklaşım olan taban kamerası sayesinde kumaşları algılayabiliyor ve kumaşa özgü olarak ideal ayarları kendisi gerçekleştiriyor. Mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmak için gerekli olan sıcaklık ve buhar miktarını belirleyerek otomatik ayarlama özelliğini kullanıyor. Böylece ütülediğiniz her bir farklı giyside ütü ayarlarını tekrar gözden geçirmenize gerek kalmıyor. Bu Philips buhar kazanlı ütü ile dilediğiniz durumlarda ekstra şok buhar seçeneğine başvurmanız da mümkün oluyor. Giderilmesi zor kırışıklıkları kısa sürede yok etmenizi sağlayacak bu özellik sayesinde ütüye ayırdığınız zaman oldukça azalıyor. Akıllı otomatik buhar özelliği ise ütünüzün hareket yönü ve şekillerini bilerek etkili bir ütü işlemi için güçlü buhar avantajı sunuyor. Bu sayede parmaklar için yorucu bir işlem olan buhar tetiğine basma gerekliliği de ortadan kalkıyor. Tüm bu özellikleri ile Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütü evinizde en büyük yardımcınız ve akıllı elektronik aletiniz olmaya hak kazanıyor.

Fonksiyonel Philips PerfectCare ActiveSense Buhar Kazanlı Ütü Bilgileri

Daha ilk bakışta bile farkını ortaya koymayı başaran bu Philips ütü farklı fonksiyonları ile de hayatınızı kolaylaştırmayı vadediyor. Ütünün prizde unutulması kabusuna karşı etkili bir çözümle geliyor. Ütü belirli bir süre boyunca hareket etmediğinde otomatik kapanma özelliği devreye giriyor ve enerji tasarrufu sağlıyor. Hem bu özelliği hem de hızlı soğutma fonksiyonu ile giysilerin yanma tehlikesinin önüne geçiyor. Ütü masası veya giysilerin üzerinde bıraktığınız ütünüz hiçbir yanık oluşumuna izin vermiyor. Tabanın hızlı soğuma özelliği özellikle küçük çocuklar için önemli bir güvenlik problemini de ortadan kaldırmış oluyor. Diğer bir etkileyici fonksiyon olarak da Easy De-Calc Plus özelliği öne çıkıyor. Bu özellik sayesinde ütünüzde kireç birikimi meydana geldiğinde hem ses hem ışık göstergesi ile uyarı oluşuyor. Philips buhar kazanlı ütü kireç temizleme işlemi böylece oldukça kolay bir hâle geliyor. Uyarıyı aldıktan sonra Easy De-Calc Plus kapağının altına en az 350 ml hacimli bir kap tutmanız, sonrasında kapağı açmanız yeterli oluyor. Bu işlem sonucunda kireç parçacıkları ve suyu kaba aktardığınız için ütünüz kireçlerden tamamen arınıyor. Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütü, bu özelliği sayesinde de uzun zaman boyunca güvenle kullanabileceğiniz bir ütü olarak tanımlanabiliyor.

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense Buhar Kazanlı Ütü Kullanımı ile İlgili Ek Özellikler

  • Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense 3100 W buhar kazanlı ütü elektrik gücü ile 2 dakika gibi kısa bir sürede ısınmasının yanı sıra %22 oranında enerji tasarrufu sağlayarak çevre dostu özellik de gösteriyor.
  • Sessiz buhar teknolojisi sayesinde ütü işlemini oldukça sessiz bir şekilde gerçekleştiriyor.
  • Dakikada maksimum 750 gram buhar basıncı ve 180 gram buhar hızı özellikleri ile güçlü buhar teknolojisine sahip olduğunu ispat ediyor.
  • Akıllı otomatik buhar modunu kapatarak manuel modda kullanım tercihini de kullanıcılara sunuyor.
  • Buhar tetiğine iki kere bastığınız takdirde buhar püskürtme işlevi etkinleşiyor ve cihaz 3 kez güçlü şok veriyor.
  • Su haznesinin kapasitesi 1800 mililitre olduğu için su yenileme sıklığının az olmasını sağlıyor. Haznenin çıkarılabilir özellikte olması da ayrı bir kullanım kolaylığı oluşturuyor.
  • Su seviyesi azaldığında düşük su seviyesi uyarı ışığı yanıyor ve su eklemeniz gerektiğini size hatırlatıyor.
  • Kabloyu saklamak için bulunan özel bölmesi ile rahatlıkla toparlanabiliyor ve düzenli bir görünüme kavuşuyor.
  • 180 santimetre uzunluğundaki güç kablosu sayesinde kolayca hareket ettirilebiliyor ve geniş bir alanda ütüleme imkânı sağlıyor.
  • Hoş tasarımı, etkileyici tuşları ve bölmeleri ile çok sayıda kullanıcının zevkine hitap etmeyi başarıyor.

Turkcell Pasaj ile Uygun Philips PerfectCare ActiveSense Buhar Kazanlı Ütü Fiyatı ve Diğer Avantajları Yakalayın

Turkcell Pasaj, ihtiyacınız olan birçok farklı üründe olduğu gibi ütü taleplerinizde de size farklı seçenekler sunuyor. Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütü fiyatı Turkcell Pasaj’ın avantajlı kampanyaları ile bütçenize dost bir hâle geliyor. Dilerseniz Philips PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütü yorumları ile kullanıcı memnuniyeti hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın size sağladığı çeşitli kolaylıklardan faydalanabilmek için bir diğer buhar ​kazanlı ütü modeli olan Philips PSG7150/30 PerfectCare Buhar Kazanlı Ütü seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Buharlı ütü tercih ediyorsanız, Philips GC5037/80 Azur Elite Optimaltemp Teknolojili Buharlı Ütü ve diğer ütü modellerine göz atabilirsiniz. Turkcell Pasaj güvencesi ile satın aldığınız ütünüzde 2 yıl boyunca oluşabilecek teknik problemler için garanti avantajından faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütünün su haznesi nasıl temizlenmeli?

Su haznesini çıkardıktan sonra yarısına kadar ılık su ile doldurmalı ve daha sonra dikkatli bir şekilde çalkalamalısınız. Deterjan gibi herhangi bir kimyasal malzeme kullanmamalısınız. Haznenin içini kurulamanız ve içinde uzun süre boyunca su bırakmamanız da yosun veya kalıntı oluşmaması için önemlidir.

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütünün tabanı nasıl temizlenebilir?

Zaman içerisinde ütülerin tabanında lekeler oluşabiliyor. Bu lekeleri gidermek ve deliklerde meydana gelebilen bal mumu benzeri yapıları yok etmek için GC012 temizleme çubuğunu kullanabilirsiniz. Bu çubuk ve pamuklu bez yardımıyla ütünüzün tabanını delikleri ile beraber tüm leke ve kirlerden arındırabilirsiniz.

Philips PSG9050/20 PerfectCare ActiveSense buhar kazanlı ütüde kireç oluşumunu önlemek için ne tür su kullanılmalı?

Ütülerde zamanla biriken kirece karşı en sağlıklı yöntem olarak musluk suyu veya demineralize su kullanmalısınız. Ütü suyu veya diğer parfümlü su gibi seçenekleri ütünüze zarar verebileceği için tercih etmemelisiniz. Demineralize su tercih ettiğiniz takdirde kullandığınız ütüye bağlı olarak nadiren de olsa kireç temizleme işlemine başvurabilirsiniz.

Daha Fazla