Bosch 10 Parça Esnek Bükülebilir 30 cm Uzatma Adaptörü Vidalama Ucu Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Bosch Promo Vidalama Ucu Seti

Bosch 10 parça vidalama ucu ve 1 adet uzatma adaptörü içeren Promo vidalama ucu seti ile delme işlemlerinizi, çok daha pratik ve esnek yollar ile tamamlayabilirsiniz. Adaptör sayesinde kenar ve köşe gibi alanlarda dahi çalışmalarınızı, rahatlıkla sürdürebilirsiniz.

Uç Tipleri ve Boyutları

Bosch adaptörlü vidalama ucu seti ile dilediğiniz an birçok alanda tasarruf sağlayabileceğiniz bir sete sahip olabilirsiniz. PH, PZ, H, T, S gibi farklı tiplere ve boyutlara sahip Bosch vidalama ucu seçenekleri sayesinde yaygın delme işlemleri yapabilirsiniz.

Kapsamlı Kullanım Alanı

Bosch vidalama ucu seti ile evinizde, bahçenizde veya atölyenizdeki çalışmalarınızı, daha az efor harcayarak gerçekleştirebilirsiniz. Maksimum güç uygulayan her bir vidalama ucu ile işlerinize ayırdığınız zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz.

Esnek Uzatma Adaptörü

Bosch vidalama ucu seti içerisinde yer alan uzatma adaptörü, 30 cm uzunluğa sahiptir ve esnek plastikten oluşur. Rahatlıkla bükülebilen adaptör sayesinde çekmece, dolap gibi matkap ile ulaşılması zor alanlara kolaylıkla ulaşabilir ve istediğiniz delme işlemi sonucunu elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Model: Promo
Ürün Kodu: 2608522377
Ürün Tipi: Vidalama Seti ve Uzatma Adaptörü
Set İçerik Sayısı: 11 Parça
Set İçeriği: PH1 / PH2 / PH3, PZ2, H4 / H5, T20 / T25, S4.5 / S5.5 Vidalama Ucu ve Bükülebilir Uzatma Adaptörü (1 Adet)
Uzatma Adaptör Uzunluğu: 30 cm
Uzatma Adaptör Materyali: Esnek Plastik

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.