Bosch Advanced Rotak 650 Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Bosch Advanced Rotak 650 Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Sırt Ağrısını Önleyen ErgoSlide Tasarım

Kullanıcıların boy uzunluğuna göre ayarlayabileceği ErgoSlide özellikli tutamağın yanı sıra sırt, bel ve kol ağrılarını önleyen ergonomik kontrol anahtarları bulunur. Böylece bahçenizi güzelleştirirken kaslarınızın zarar görmesini de engeller.

Gelişmiş Kesme Yüksekliği Ayarı

20 cm ile 80 cm arasında değişen 7 yükseklik ayarı sayesinde çimlerinizi ne kadar kısaltmak istediğinizi pratik bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun için tutamak yanında bulunan kırmızı düğmeyi kullanmanız yeterlidir.

Yüksek Etki Alanı ile Hızlı Sonuç

Kablolu elektrikli bir çim biçme makinesi olarak tasarlanan Bosch Advanced Rotak 650, tek seferde 650 metrekare alandaki uzayan çimleri kısaltabilir. Bu sayede priz değiştirme ihtiyacı hissetmeden kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Düşük Çalışma Sesi Avantajı

Bosch tarafından geliştirilen ProSilence teknolojisi sayesinde maksimum çalışma sesi seviyesi 89 dB'dir. Dolayısıyla çimlerinizi kısaltırken çevreye rahatsızlık vermezsiniz.

LeafCollect Bıçak ile Kusursuz Performans

Çim tarağı ve LeafCollect bıçak tasarımı her boyuttaki çim ve yabani otları kusursuz bir şekilde keserken sonbahar yapraklarını da toplama olanağı tanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH ADVANCED ROTAK 650 ELEKTRİKLİ ÇİM BİÇME MAKİNESİ
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
1700 W
Ürün Türü
KABLOLU ELEKTRİKLİ
Marka
BOSCH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok