Bosch EasyCut & Grind Akülü Kesici & Zımparalama

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tek Elle Kullanabilme

EasyCut&Grind, dar alanlarda pratik bir şekilde tek elle çalışmak için idealdir. Kompakt boyutu ve 2 adımlı çalıştırma özelliği, kullanıcının deneyim seviyesi ne olursa olsun emniyetli kullanım sağlar. Alet, 14 mm'ye kadar olan ahşap, metal, plastik ve benzeri malzemeleri kesmek ve zımparalamak için idealdir. Serbest kesme adaptörü hızlı ve yönlendirilmiş kesimler yaparken aynı zamanda kesme performansını da iyileştirir.

Her Zaman Çalışmaya Hazır

Bosch şarj durumu göstergesi sadece tek bir LED ile (yeşil, turuncu, kırmızı) ne kadar güç kaldığını sürekli olarak gösterir; böylece alet her zaman çalışmaya hazır durumda olur.

Saniyeler içinde kolay aksesuar kurulumu

Aksesuarlar, mil kilidi düğmesine basılarak ve kapağa entegre edilmiş olan anahtar kullanılarak kolayca değiştirilebilir.

Çok Yönlü Kesme ve Zımparalama

Kompakt, farklı yetenekleri olan ve 14 mm'ye kadar çalışma mesafesine sahip çok yönlü kesme aletiKarşınıza çıkacak her durumda Bosch’un akülü ve çok amaçlı aleti EasyCut&Grind size çözüm sunar. Lityum iyon akülü güçlü motor ve aksesuar seti (karbür çoklu malzeme kesme diski, metal kesme diski, zımpara kağıdı, serbest el kesme adaptörü) oluşan set, çok fonksiyonlu ve çok yönlü kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH EASYCUT & GRİND AKÜLÜ KESİCİ & ZIMPARALAMA
Üretim Yeri
MACARİSTAN
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok