Bosch PMF 250 CES Çok Fonksiyonlu Multi Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Bosch PMF 250 CES Çok Fonksiyonlu Multi Set

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Süpürge İşlevi ile Çalışma Alanı Temizliği

Toz emme ataşmanı, çalışma ortamını daha temiz tutmaya yardımcı olur. Pratik bir şekilde çıkan toz ve talaş benzeri atıkların temizlenmesini sağlar. Ahşap, plastik, alçı, metal ve yumuşak duvar karolarının kesilmesi, duvar ve yer karolarının frezelenmesi, harç veya fayans yapıştırıcısının çizilmesi veya çıkarılması, ahşap plakaların ve kirişlerin zımparalanması, ahşap, plastik, alçı, metal ve yumuşak duvar karolarının kesilmesi gibi pek çok tamir/yenileme işlemlerinde kullanılabilir.

Starloc Aksesuarları ve AutoClic

İsteğe bağlı pek çok Starlock aksesuarları sayesinde çeşitli uygulamalarda kullanılabilir ve Bosch AutoClic sistemi 3 saniyede hızlı ve kolay aksesuar değişimine izin verir.

Çok Fonksiyonlu Multi Set

Çok yönlü multi set, çeşitli kendin yap işlerini tamamlamak için mükemmel bir seçimdir. 250 W motor gerekli gücü sağlarken elektronik hız ayarı malzemeye göre iş yapılmasına olanak sağlar.

Çok Amaçlı Kullanım Özellikleri

Salınımlı çok fonksiyonlu alet PMF 250 CES ahşap, metal, plastik, alçıpan, harç ve pek çok malzemeyi kesebilir, biçebilir, zımparalayabilir, kazıyabilir, frezeleyebilir, eğeleyebilir ve cilalayabilir. Bu sayede tek alet ile tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH PMF 250 CES ÇOK FONKSİYONLU MULTİ SET
Üretim Yeri
ALMANYA
Orıjınal Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BOSCH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok