Kodak Handy 100R El Feneri Şarjlı LED

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Parlak ve Etkili Işık

Oldukça etkili aydınlatma sunan 100 lümen ışık gücünde LED ampule sahiptir. Yüksek lümen miktarı, parlak ışık sağlar. Böylelikle kolayca geniş bir alanın aydınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Geniş Görüş Mesafesi

LED el feneri ile 80 metre ileriyi aydınlatabilirsiniz. Gece yürüyüş yaparken veya köpeğinizi gezdirirken karanlıkta görüş mesafeniz birkaç adımla sınırlı kalmaz.

Dayanıklı Tasarım

Suya ve toza karşı korumalıdır. Hafif yağmur altında koşarken, doğanın içinde ya da kumsalda kamp yaparken sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Kesintisiz Aydınlık

Tam şarjla 5 saat boyunca ışıktan faydalanabilirsiniz. Uzun kullanım süresine sahip olan pil, elektrik kesildiğinde size aydınlık bir ortam sağlar.

Verimli Pil Ömrü

1100 mAh kapasiteli şarj edilebilir dahili 3.7 V li-ion pile sahiptir. Uzun süreli kullanım imkanı sunan pili yaklaşık 500 kez batarya ömrü azalmadan şarj edebilirsiniz.

Şarj Seviyesi Göstergesi

LED şarj göstergesi yardımıyla el feneri bataryasının doluluk oranını kontrol edebilirsiniz. Pil tamamen şarj olduğunda göstergede yeşil, yeterince dolmadığında ise göstergede kırmızı ışık yanar.

Ekstrem Koşullarda Verimli Sonuçlar

Kauçuk yüzeyli gövde malzemesi, elinizden kaymasını önlemeye yardımcı olur. Kolay tutuş sağlayan el fenerini -10°C ve 60°C gibi ekstrem sıcaklıklarda kullanabilirsiniz.

Farklı Şarj Seçenekleri

El feneriyle birlikte gelen USB kablosuyla bataryayı şarj edebilirsiniz. Şebeke elektriğinden direkt faydalanmak için uyumlu bir adaptöre ihtiyacınız vardır. Ancak USB kabloyu bilgisayar gibi bir elektronik cihaza bağlayarak da şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ürün Ölçüleri: 13cm x Ø 4,4 cm ± %10 (Kapalıyken), 14,3 cm x Ø 4,4 cm ± %10 (Açıkken)
  • Ürün Ağırlığı: 80 gram (Pil dahil) 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HANDY 100R
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
EL FENERİ
Otomatik Kurulum
YOK
Materyal
PLASTİK
Ana Renk
SARI
Renk
SARI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
KODAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok