Kodak Handy 70 Para K. Şarjlı El Feneri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

USB ile Şarj Edilebilir Pil

Bu ürünün 1100 mAh kapasiteye sahip olan şarj edilebilir pili sayesinde, fenerinizin pilini sürekli olarak değiştirmek zorunda kalmadan USB kablosuyla kolay şekilde şarj ederek kullanabilirsiniz.

LED Işıklı Şarj Göstergesi

Şarj özelliğini destekleyen bir diğer özellik ise; LED ışıklı şarj göstergesidir. Şarj tam dolduğunda yeşil ve şarj azaldığında kırmızı renkte yanan bu gösterge ile cihazınızın şarjını takip ederek kötü sürprizlerden kurtulabilirsiniz.

Kompakt Tasarım

Ele sığan boyutu ve hafif tasarımı ile kullanım açısından büyük konfor sağlayan Kodak marka bu fener, kampa ve yolculuğa gittiğinizde veya günlük kullanımda çantanızda rahat taşıma imkânı sunar.

Zorlu Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı Yapı

Gövde malzemesi oldukça dayanıklı olan bu ürün, çarpmalara ve düşmelere karşı yüksek direnç göstererek kullanıcılarına avantaj sağlar.

Güçlü Parlaklık

Boyutuna oranla oldukça yüksek parlaklık seviyesine sahip olan bu model, farklı ortamlarda başarılı bir aydınlatma sağlar. LED ışığı ile karanlık ortamlarda büyük fark yaratır.

100 Lümen LED Işık

100 lümen gücündeki LED ışığı ile en karanlık ortamlarda bile yolunuzu bulmanızı sağlar ve ışık açısından ihtiyaç duyduğunuz tüm gücü sağlar.

Toza ve Suya Karşı Dirençli

IP62 standardına sahip olan bu ürün, toza ve su sıçramalarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede ekstrem ortamlarda da kullanıma uygundur. Kötü hava koşullarında bile performansı ile göz doldurur.

Uzun Ömürlü Kullanım

Gerek sağlam malzemeden üretilen gövdesi, gerekse de suya ve toza karşı yüksek dayanım göstermesi ile oldukça uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Pil: Şarj Edilebilir 3.7v Li-Ion Pil
  • Gösterge: LED
  • Pil Kapasitesi: 1100 mAh
  • Ağırlık: 80 g ( Pil ile Birlikte)
  •  Güç: 100 Lümen

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HANDY 70
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
EL FENERİ
Otomatik Kurulum
YOK
Materyal
PLASTİK
Ana Renk
SARI
Renk
SARI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
KODAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok