Kodak LED Lantern 400 Kamp Feneri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

360 Derece Işık İmkanı

360 derece ışık verebilmesi sayesinde outdoor aktiviteleriniz veya bahçe keyfiniz sırasında  kullanılabilir. Güçlü ışığı etrafında oturabilir, sohbet edebilir ya da yemek yiyebilirsiniz.

Pratik ve Kolay Kullanım

Kamp fenerini kullanmak için basitçe açıp kapatma yapmanız yeterlidir. Tek hareketle kolay müdahale imkanı sunar.

Kötü Hava Koşullarına Dayanıklı

Outdoor aktivitelerinde karşılaşılabilecek her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olarak üretilir. Çadır içinde veya dışında rahatlıkla aydınlatma amacıyla kullanılabilir.

3 AA Pil ile Çalışma Avantajı

Kamp fenerini pille çalıştırabilirsiniz. Bu özelliği ile istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Yanınızda yedek pil olması durumunda hiç ışıksız kalmadan aktivitenizi tamamlama şansınız olur.

Taşınabilir Kompakt Tasarım

Taşınabilir kompakt tasarımı sayesinde çantanızda istediğiniz yere götürebilirsiniz. Pilini takınca hemen çalışır. Her türlü ortamda aydınlatma avantajı sunar.

Outdoor Aktivitelerin Vazgeçilmezi

Kampçılık, balıkçılık, karavan gezisi veya keyifli bir orman gezisinde bulunması gereken pratik bir fenerdir. Fenerin gövdesini basitçe genişleterek açabilirsiniz ve aynı zamanda daraltarak kapatabilirsiniz. Her yaştan kişinin kolaylıkla kullanabileceği bir üründür.

400 Lümen Işık Avantajı

Lümen, ışığın parlaklığını gösterir ve 400 Lümen ışık sayesinde gece rahat bir görüş alanına sahip olabilirsiniz. Güçlü ışığı ile  aktivitelerinizi yaparken zorlanmazsınız. Kamp yaparken çevreyi aydınlatabildiği için kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Özel Tasarım

Kamp feneri yuvarlak yapısıyla dikkat çekicidir. Etrafını rahatlıkla aydınlatıp 360 derece ışık vererek rahat bir kullanım sağlar. Outdoor şartlarına uyabilecek yapıda sağlam ve dayanıklı malzeme kullanılarak üretilir. Böylece uzun yıllar güvenle kullanabilme şansınız olur.

Teknik Özellikler

  • Ampul Türü: LED
  • Pil: AA
  • Fener Tipi: Kamp
  • Gücü: 400 Lümen
  • Taşınabilir: Evet

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LANTERN 400
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
KAMP FENERİ
Otomatik Kurulum
YOK
Materyal
PLASTİK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
KODAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok