Netatmo Akıllı Yağmur Göstergesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
Ürün tükenmek üzere
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Yağmur Göstergeden Faydalanın

  • Akıllı telefonunuzdan doğrudan gerçek zamanlı yağış verilerine erişin.
  • Zaman içinde yağış değişikliklerini izlemek için uygulama veri geçmişinizi görüntüleyin.
  • Yağmur yağmaya başladığında bir akıllı telefon bildirimi alın ve bildirimlerinizi kümülatif miktarlar hakkında bilgi için özelleştirin.
  • Yağmuru dikkate alarak hayatı kolaylaştırın. Gökyüzü açıldı mı? Pencerelerinizi kapatın. Yağmur durdu mu? Biraz temiz hava zamanı!
  • Yağmur ölçerinizi, akıllı hava istasyonu iç mekan modülüne, en fazla 100 metreye kadar mesafede dışarıya yerleştirin. Son derece dayanıklı yapısıyla hava ne olursa olsun çalışır.

Zaman İçindeki Yağış Miktarını Analiz Etmek için Veri Geçmişinizi Kullanın

Uygulamada Yağmur Ölçer tarafından toplanan verilere erişin. Bu ay ve geçen yıl boyunca yağışlardaki değişiklikleri izlemek veya siz yokken evde ne kadar yağmur yağdığını görmek için veri geçmişinizi görüntüleyin.

Yağmur Başlar Başlamaz Akıllı Telefonunuzda Bir Uyarı Alın

Çamaşırlarınızı kurumaya mı bıraktınız veya bir pencere mi açık? Yağmur başlar başlamaz bir uyarı alın. Ayrıca, bildirimlerinizi yalnızca belirli bir miktar yağmur yağdığında bildirim alacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Yağmuru Dikkate Alarak Hayatı Kolaylaştırın

Netatmo yağmur ölçer ile yağmur hakkında her şeyi öğrenin. Önceden planlamak için kullanın: Doğal sulama için ev bitkilerinizi bahçeye koyun, dışarı çıkarken bir şemsiye alın veya bir sonraki bisiklet sürüşünüzü planlayın.

Yağmur Ölçerinizi Ayarlamak Kolaydır

Netatmo yağmur ölçeri, hava durumu istasyonunun iç mekan modülüne 100 metre mesafeye kadar yerleştirebilirsiniz. Yüksek kaliteli, UV ışınlarına dayanıklı plastik kaplaması güneş ışığına, dolu ve kuvvetli rüzgara karşı üstün performans sergiler.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok