Netatmo Ek Radyatör Vanası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Daha Fazla Enerji Tasarrufu Yapın

Tüm radyatörlerinizdeki kontrolü ele almanız için akıllı termostatınızı ya da başlangıç paketinizi ek akıllı vanalar ile tamamlayabilirsiniz. Günlük rutininize göre hazırlanan oda oda kontrol programı sayesinde, bireysel oda kullanımına göre evinizi ısıtın ve daha fazla enerji tasarrufu sağlayın.

Oda Oda Konfor

Konfor sıcaklığınızı oda oda en hassas şekilde ayarlayarak ev içerisinde hava değişimini hissetmezsiniz.

Modunuzu Siz Seçin

Netatmo akıllı radyatör vanaları ile evinizin sıcaklığı üzerinde daha fazla söz sahibi olursunuz. Bunun için konfor öncelikli ve ekonomik öncelikli modlar içerisinden dilediğinizi seçerek odanızın sıcaklığını ayarlayabilirsiniz.

Pencerenizi Açsanız Dahi Tasarruf Edersiniz

Daha fazla tasarruf için akıllı vanalar, açık pencere algılama özelliği ile donatılmıştır. Pencerenin açık olduğu fark edildiğinde radyatör otomatik olarak kapatılır.

Mobil Uygulama Desteği

Apple HomeKit, Alexa ve Google Asistan sayesinde sesli kontrol de sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda indirdiğiniz sisteme 20 adet akıllı radyatör vanası ekleyebilirsiniz ve istediğiniz anda programı düzenleyebilirsiniz.

Özellikler

  • App Desteği: Var
  • Ortam Sıcaklığını Algılama
  • Konfor ve Ekonomik Mod Seçimi

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok