Netatmo Sirenli Dış Mekan Kamerası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Evinizi Korumaya Alın

Evinizi sirenli dış mekan kamerası ile koruyun ve ücretsiz video depolama ile abonelik gerektirmeyen hizmetin keyfini çıkarın.

Evinizin Durumu Bildirimlerinizde

Mülkünüzde bilinmeyen bir kişi veya araç tespit edildiğinde akıllı telefonunuz aracılığıyla gerçek zamanlı bildirimler alın. Bu sayede aklınız evinizde olmasın.

Her Zaman Sizi Rahatsız Etmez

Dış mekan kamerası insanları, hayvanları, araçları ve zararsız hareketleri ayırt edebilir. Böylelikle gereksiz yere bildirimlerde bulunarak sizi endişeye sevk etmez.

Davetsiz Misafirleri Caydırın

Bahçenizde birileri mi var? Sirenli dış mekan kameranız sizi uyarır ve onları caydırır. Ayrıca 105 dB sireni, doğrudan uygulamanızdan da tetikleyebilirsiniz.

Artık Yanlış Alarm Yok

Almak istediğiniz bildirimleri özelleştirin. Böylelikle köpeğiniz bahçeye her girdiğinde harekete geçmeyin! "Alert Zone" özelliği ile uyarı tercihlerinizi ayarlayın ve tam olarak izlemek istediğiniz alanları tanımlayın.

Yolunuzu Aydınlatın

Kamera, geceleri yolunuzu aydınlatmak için dahili akıllı aydınlatma sistemine sahiptir. Dilerseniz de ihtiyaç duyduğunuz an, akıllı aydınlatma özelliğini kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Wi-Fi Desteği
  • Dropbox ve FTP Desteği
  • 1080p  Full HD Çekim
  • Kızılötesi Gece Görüşü
  • 8x Zoom

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.