Tp-link Vıgı C400hp-4 3mp 25fps 30fps Turret Network Camera

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ekstra Yüksek Çözünürlük

3MP çözünürlük ile net görüntüler kaydeden TP-Link VIGI C400HP-4 network kamera, açık ve kapalı tüm mekanlarda net görüntüler yakalamanız için idealdir.

Akıllı Video Yönetimi

Akıllı IR olarak da bilinen akıllı kamera özelliği ile gece görüşü çekimlerinde kameraya yaklaşan veya uzakta kalan nesne ve kişilerin yetersiz işlenme sonucunda parlamasını önler. özellikle hırsızlık ve Vandalizm olaylarında kanıt niteliğinde net görüntüler kaydetme avantajı sunar

Gece Görüşü Avantajı

Kızılötesi sensörlere sahip olduğu için loş ışıkta da yüksek kalitede kayıt alabilen TP-Link VIGI C400HP-4 kamera, VIGI gece görüşü teknolojisi ile ekstra net görüntüler alır. Böylece karanlıkta da olup biteni görebilirsiniz.

Geniş Dinamik Aralık ve 3DNR

Işığın kontrastını otomatik olarak ayarlayarak gölgeleme etkisini ortadan kaldıran WDR teknolojisi ve normal dışı pikselasyonları gideren 3DNR ile gerçeğe yakın görüntüler kaydeder. Gün ışığına karşı çekilen görsellerin karanlık olması sorunu ortadan kaldıran bu teknoloji ile kameranızdan maksimum verim alırsınız.

Hareket Algılama Özelliği

Akıllı Algılama özelliği ile kamera hareket tespit ettiğinde, önemli alanlara izniniz dışında giriş olduğunda ve kameranın görüşü engellendiğinde uyarı alırsınız.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TP-LİNK VIGI C400HP-4 3MP 25FPS 30FPS TURRET NETWORK CAMERA
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
TP-Link
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok