Nusrat Bilişim Schnauer Çelik 24 Parça Tornavida Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uzun Ömürlü S2 Çelik Uçlar

S2 çelikten üretilen 24 adet farklı tipteki uç sayesinde hem çok yönlü hem de uzun ömürlü bir kullanım sağlanır. Üstelik her bir ucun deseni, kutu üzerinde yer alır.

Çok Amaçlı Mini Tamir Seti

Tornavida kolu ve 24 adet uçtan meydana gelen mini tamir seti, saat, cep telefonu, tablet bilgisayar gibi cihazları tamir etmek için ihtiyaç duyulan tüm uç tiplerine sahiptir.

Alüminyum Gövde Avantajı

Alaşım alüminyumdan üretilen tornavida gövdesi, dayanıklı yapısı ile dikkat çekerken pürüzsüz dış yüzeyi, kullanım sırasında ellerinizin zarar görmesini engeller. Bu konforlu yapısı sayesinde ince işçilik gerektiren tüm bakım-onarım çalışmalarını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kayar Kapak Avantajı

Aşağı yönde hareket ettirilerek açılan kayar kapak sistemi sayesinde ihtiyaç duyulan tornavida ucuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu özel tasarım her seferinde tüm kapağın çıkarılmasını da önler.

Düzenli Kullanım Sunan Kılıf

Her biri tornavida ucunun düzenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan özel kılıf, aynı zamanda tüm seti pratik bir şekilde taşıma avantajı da sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NUSRAT BİLİŞİM SCHNAUER ÇELİK 24 PARÇA TORNAVİDA SETİ
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
NUSRAT BİLİŞİM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok