Epson EB-W06 WXGA 3LCD 3700 Lümen 1280x800 Piksel Projeksiyon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Büyük Ekranda Sinema Keyfi

EPSON EB-W06 WXGA projeksiyon cihazı, büyük ekran yansıtması ve parlaklığıyla evinizi sinema salonuna dönüştürür. Parlak, canlı, net ve keskin görüntülerle arkadaşlarınız ve ailenizle geçirdiğiniz vakitleri güzelleştirir. İsteğe bağlı olarak WiFi ile beraber ya da kablolu kullanım imkanı ofis, okul ve ev ortamına uyum sağlar.


Ofislerin Vazgeçilmezi Olur

Projelerinizi sunmak, toplantılarda daha etkileyici anlatımlar yapmak istiyorsanız büyük ekranlı EPSON projeksiyon cihazı tam size göredir. 3LCD teknolojisinin sıvı kristal panelleriyle grafik renkleri belirgin, harfler ve sayılar okunaklı olur.


Kompakt ve Taşınabilir

Büyük ekran yansıtma alanı ve uzun pil ömrü ile dikkat çeken ürün yaklaşık olarak 18 yıl boyunca size hizmet etmeye devam eder. 2.5 kg ağırlığı ile çantada ve kılıf içerisinde taşıyarak farklı mekanlarda kullanabilirsiniz.


Geniş ve Parlak Ekran

Işığın yeterince kesilmediği ve tam karanlık olmayan ortamlarda bile iyi bir şekilde görüntü almanızı sağlayan 3LCD kaynağıyla, benzerlerinden yaklaşık 3 kat fazla ışık üretir. Mesafe ayarına göre 320 inç seviyesine kadar büyüyebilen ekranıyla geniş mekanlara uyum sağlar, en uzaktakilerin bile görüntüleri algılamasını kolaylaştırır.


Yüksek ve Beyaz Işık Kaynağı

En zorlu alanlarda dahi başarı sağlayan 3.700 AnsiLümen ışık kaynağı sayesinde net ve parlak renklere sahip görüntü sunar. Beyaz ve renkli ışık kaynağının geniş ton yelpazesi LCD teknolojisinin 3 farklı aşamadan geçmesidir.


Uzun Pil Ömrüyle Her An Yanınızda

İster öğrencilere ders anlatmak için kullanın ister arkadaşlarınızla geniş ekranda maç keyfi yapın; 12.000 saate varan lamba ömrü sayesinde EPSON EB-W06 yıllar boyu en büyük eğlenceniz olur.


Zahmetsiz ve Hızlı Kurulum Avantajı

EPSON WXGA projeksiyon cihazı kolay ve basit kurulumu ve taşınabilir yapısı ile oda oda, mekan mekan gezdirmeye uygundur. Trapezoid düzeltme ile yerleştirilen görüntü yansıtma ekranına bağlantılar aracılığıyla veri aktarabilirsiniz. HDMI ve USB girişlerini kullanarak dildeğiniz filmi, resmi ya da slaytı aktarabilirsiniz.


Kişiselleştirilebilir Görüntü Aktarımı

Ekran yansıtma teknolojisini destekleyen 16.000:1 kontrast oranı ile belirgin gölgeler oluşturur ve perspektif algısını kuvvetlendirir. Görüntülerinizi port girişleri ile kablolu ya da isteğe bağlı satın aldığınız ELPAP10 adaptörüyle WiFi üzerinden aktarabilir, eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Özellikler

 • Marka: EPSON
 • Model: EB-W06 WXGA
 • Ağırlık: 2,5 kg
 • Teknoloji: 3LCD
 • Çözünürlük: 1280x800 piksel
 • Görüntü Oranı: 16:10
 • Kontrast: 16.000:1
 • Parlaklık: 3700 AnsiLümen
 • Lamba: 6.000-12.000 saat (ömür), UHE (tip)
 • Portlar: VGA, USB 2.0, HDMI
 • Ses: 2 W (güç), 37 dB (fan gürültü), 28 dB (ECO fan gürültü)
 • Özellikler: Manuel zoom,  WiFi (ELPAP10 adaptör eklenmesiyle)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.