TP-Link Tapo P100 Mini Wi-Fi Akıllı Priz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.09.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Kurulum Özellikleri

TP-Link Tapo P100, Bluetooth kurulum teknolojisi sayesinde size zaman kazandırır. 20 saniye içerisinde kurulumu sağlayan bu sistem, zaman tasarrufunun yanı sıra eşleşme sorunu yaşamamanızı da sağlar.

Tapo Uygulaması

Mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz Tapo uygulaması sayesinde ürünü uzaktan kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir yerde olduğunuzda uygulama üzerinden Wi-Fi soketine bağlı olan cihazı seçebilir ve hemen açılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Sesli Komut Özelliği

Akıllı soket, Google Assistant ve Amazon Alexa ile çalışan donanımıyla fark yaratır. Akıllı sistemler sayesinde cihazınızın yanına gitmeden sesli komutlarla çalıştırabilirsiniz. Bu özellikle sanal asistanlardan sokete entegre ettiğiniz lambaları, televizyonu, bilgisayarı açmasını isteyebilirsiniz. Akıllı soket anında yanıt vererek istediğiniz komutu gerçekleştirir. Ayrıca asistana saatli komut da verebilirsiniz. Bu yolla asistandan kahve makinesini 5 dakika sonra çalıştırmasını isteyebilirsiniz.

Kompakt Tasarım Avantajı

Tapo P100, kompakt tasarımı sayesinde evdeki farklı soketlerle birlikte çalıştırılabilir. Minimal tasarımı çoklu soketlerle birlikte kullanıldığında diğer bölmelerinin aynı anda çalıştırılabilmesini sağlar. Tasarım özellikleri sayesinde ürün, günlük kullanım sırasında kolaylık sunar.

Güvenlik Sağlayan Donanım

“Away Mode” özelliği ile P100’e entegre ettiğiniz cihazlar, siz evde olmadığınız zaman aralıklı olarak açılıp kapanır. Bu da evde birisi varmış izlemini vermenizi sağlar. Hem evde hem de ofiste kullanabileceğiniz bu özellik, kötü niyetli kişiler için caydırıcı olur.

Zamanlayıcı Özelliği

Mobil cihazlarınıza yüklediğiniz uygulamanın yardımıyla soketi kullanarak çalıştırmak istediğiniz cihazların aktif olma saatini ayarlayabilirsiniz. Ayarladığınız saat diliminde cihaz, otomatik olarak çalışmaya başlar. Zamanlayıcı özellik, tüm bu işlevleri haftalık olarak programlamanıza yardımcı olur. Cihazlarınıza gelen akım gücünü ayarlayarak enerjiden tasarruf etmenize de katkı sağlar.

Geri Sayım

Akıllı sokete entegre ettiğiniz elektronik eşyaya giden elektrik gücünü, istediğiniz dakika aralığında çalışması için ayarlayabilirsiniz. Soketi 15 dakika çalışmaya ayarladığınız an geri sayım başlar, 15 dakikanın sonunda elektronik eşyanız güvenli şekilde kapatılır.

Teknik Özellikler

  • Marka: TP-Link
  • Ürün Ebatları: 51*72.0*40
  • Maksimum veri: 2300W

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ouı
YOK
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
TAPO P100 MINI
Marka
TP-Link
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok