Lexon Flip + Mini Alarm Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

ON/OFF Yönü ile Pratik Kullanım

Lexon’un ikonik tasarımlarından biri olan Flip + mini çalar saatin alarmını kurduğunuzda ON kısmı üst kısma gelecek şekilde konumlandırmanız ve alarmı kapatmak istediğinizde OFF kısmına getirmeniz, kısaca saati ters çevirmeniz yeterlidir. 

Seyahat için İdeal Boy

Günler süren yolculuklar ve dış mekan aktiviteleri için ideal bir boyuta sahip Flip çalar saat, minimal boyutu sayesinde yer kaplamaz ve diğer ekipmanlarınız için daha çok alana sahip olabilirsiniz.

İç Mekanlara İskandinav Havası Katan Saat Tasarımı

Hayatı kolaylaştıran işlevlerinin yanı sıra görünümü ile öne çıkan Flip alarm saat,minimalist tarzı ve pastel renkler ile bulunduğu ortama sade ve klasik bir stil dokunuş ekler.

Alarm Zamanının Gösteren LCD Ekran

Okunabilir rakamlara sahip ekranın sağ alt köşesinde alarm için ayarladığınız saat ibaresini görebilir, ayarlarınızı ekranda görerek yapabilirsiniz.

Dokunmatik Işık Özelliği

Düşük ışık koşullarında saati net görebilmenizi sağlayan aydınlatmalı LED ekran, siz dokunduğunuzda aktif olur. Bu sayede siz uyurken rahatsız etmez ve pil tasarrufu sağlar.

Teknik Özellikler

  • Erteleme: Var
  • Dokunmatik ışık: Var
  • Güç kaynağı: 2 AAA pil
  • Malzeme: ABS / kauçuk
  • Ağırlık: 115 gr
  • Ölçüler: 8,4 x 5,2 x 2,4 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.