Stanley Klasik Trigger-Action Seyahat Bardağı 0,35 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İşlevsel Seyahat Bardağı

Stanley’nin marka kimliğini başarıyla yansıtan seyahat bardağı, doğa tutkunlarının gözdelerinden biridir. İşlevsel özellikleriyle seyahatlerin demirbaş ekipmanlarından biri olan seyahat bardağı, outdoor aktivitelerinde daima yanınızdadır. Ürün, arabaların bardak tutucusu boyutlarıyla da uyumludur.

Uzun Süre Sıcak ve Soğuk Tutma Kapasitesi

Stanley seyahat bardağı içecekleri uzun süre sıcak veya soğuk tutar. 5 saat sıcak, 8 saat soğuk ve 20 saat buzlu tutma kapasitesine sahip olan model, 0.35 lt iç hacmiyle de son derece kullanışlıdır. Tüm yolculuklara eşlik edebilen seyahat bardağı, iş ve eğitim yaşamında kullanım için de son derece uygundur. Tetikleme hareketiyle basma düğmesi kapağı kolay bir şekilde açılabilen ürün, aynı zamanda içim kolaylığı da sağlar.

Kaliteli, Dayanıklı ve Sağlıklı Materyaller

18/8 paslanmaz çelik gövdeden üretilen ve çift duvarlı vakum yalıtımı özelliğine sahip ekipman, sızdırma yapmaz ve kolay bir şekilde taşınabilir niteliktedir. Sırt çantalarında gönül rahatlığıyla yer verebileceğiniz seyahat bardağının yapısında BPA içeren zararlı materyaller yer almaz. Arzu edildiği takdirde bulaşık makinesinde de yıkanabilir.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 330 g
  • Kapasite: 0,35 lt
  • Boyutlar: 7.3 x 7.3 x 18.9 cm
  • Sıcak tutma süresi: 5 Saat
  • Soğuk tutma süresi: 8 Saat
  • Buzlu içecekler: 20 Saat
  • Yapı: Paslanmaz çelik gövde
  • Çift duvarlı vakum yalıtımı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.