Mcdodo CA-8700 HD Ses BT 5.0 G Bluetooth Aux Araç Kiti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Mcdodo Bluetooth Aux Araç Kiti HD Ses BT 5.0 Gri CA-8700

Araç ses sisteminizi, Bluetooth destekli bir hale getirir. Ürün ile araç ses sisteminize Bluetooth üzerinden bağlanabilirsiniz. Ürünün Aux ve USB uçlarını aracınıza yerleştirin ve telefonunuz ile bağlanın. HD ses performansı ile bağlantı sonrasında minimum seviyede ses kaybı yaşarsınız. Wireless 5.1 teknolojisi ile bağlantı stabil şekilde gerçekleşir ve bağlantı kopmaları yaşanmaz. Mikrofon desteği ile eller serbest modunda araç içinde telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda çalan medyayı veya aramayı kablosuz olarak aktarmak için araç ses sisteminizi Bluetooth destekli hale getirir.
Ürün Kullanımı: Mcdodo Bluetooth Aux araç kitini, aracınızın USB ve Aux kısmına yerleştiriniz. Telefonunuzda Bluetooth özelliğini açınız ve Mcdodo araç kiti ile eşleştiriniz.
Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.