Vantop Vivilink T20X 2.5K Araç İçi Kamera

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Vantop Vivilink T20X 2.5K Araç İçi Kamera

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Süper Keskin 2.5K Dash Cam

Gelişmiş çip, altı lens elemanları ve WDR teknolojisi, 1080P'den daha şekillendirici, 30 fps'de pürüzsüz, net 2.5K videoya katkıda bulunur. 

Canlı IPS Ekran

3" IPS yüksek çözünürlüklü ekran, menülerde gezinmeyi ve video oynatmayı kolaylaştırır. IPS ekranı, LCD ve TFT ekrandan daha iyi görüş açıları ve renk doğruluğu ile canlı görüntüler sunar. 

Üstün Gece Görüşü

 F1.8 geniş diyafram açıklığı ve WDR teknolojisi ile T20X araç içi kamera, gece videosu çeken üstün performansa sahiptir. Size bütün gün ve gece huzur verir. 

Kompakt ama Çok Yönlü

Arabanızın temiz görünmesini sağlamak için şık tasarım ve hassas kaplama. Döngü kaydı, G-senor, park minitor gibi temel işlevlerin tümü, taleplerinizi karşılamak için bu araç içi kamerada yerleşiktir.

Döngü Kaydı

Video dosya uzunluğunu ayarlarla 1,3,5 dakika arasında ayarlayın. Döngü kaydı, bellek dolduğunda bile sürekli kayıt yapmak için hafıza kartının kapasitesini en üst düzeye çıkarır. Bu, SD kart dosya boyutu sınırına ulaştığında en eski dosya görüntüleri otomatik olarak yazılır. Büyük bir dosyayı kaydetmek yerine, döngü kaydı her dosyayı 1,3,5 dakikada yönetilebilir segmentlere dönüştürür. Bu, dosyayı indirmeyi ve aktarmayı kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VANTOP VİVİLİNK T20X 2.5K
Üretim Yeri
ÇİN
Hoparlör
VAR
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
VANTOP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok