Silverlit Tooko Programlanabilen ve Şaha Kalkan Kamyon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Küçük Yaştan Başlayan Programlama Eğitimleri

Özel 5 noktalı dokunmatik panel sayesinde programlanabilir eğlenceli araç. Aracı 8 komuta kadar programlayabilirsiniz. Araç şaha kalkabilir ve şaha kalkarak kendi çevresinde dönebilir. Canlı LED Işık ve güçlü ses efektleri eşliğinde programlayarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Fantastik Hayal Gücü

Tooko programlanabilir kamyon ile çocuklar kendi evrenlerini keşfedebilir ve saatlerce eğlencenin tadını çıkarabilirler. Tekli mod, Demo modu, Kaydır ve Git modu ve Program modu gibi kodlama oyunlarıyla eğlenceli eğitimler gerçekleştirebilirler.

Tekli Mod

Tekli Mod; Özel işlevleri ve eylemleri tetiklemek için dokunmatik panele basın. Motoru çalıştır ve titret - Korna sesi - Ön tekerleri kaldırma - Sağa doğru geri gitme - Saat yönünün tersinde döndürme - Saat yönünde döndürme. 

Demo Modu; Güç anahtarını AÇIK konuma getirin. Her demo hareketi için dokunmatik yüzeye talimatlara göre 1 saniye boyunca dokunun.

Programlama Modu

Güç anahtarını AÇIK (ON) konuma getirin. Komut listesine göre adımları izleyin. Her program 8 komuta kadar giriş kabul eder. LED'ler her giriş için ön ayar olarak yanıp söner.Bir sonraki giriş 5 saniye içinde yapılmalıdır, aksi takdirde program duracaktır. 

Programlanan eylemleri etkinleştirmek için orta noktaya iki kez dokunun.

Özellikler

  • Korna Sesi
  • Şaha Kaldırma
  • +4 Yaş için uygundur.
  • Pil : 3 x 1.5 V “AA”/LR6/AM3 (Pil dahildir)
Kutu İçeriği
  • 1 x Araç
  • 1 x Labirent Aksesuarları
  • 1 x Kullanma Kılavuzu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.